INNE NEWSY

In Rock wznawia biografię Slasha “W jamie węża”

9 lipca na Stadion Śląski w Chorzowie powróci legenda z Los Angeles – Guns N’ Roses. Przy tej okazji wydawnictwo In Rock postanowiło wznowić nakład biografii Slasha, której premiera miała miejsce pięć lat temu.

Okładka książki W jamie węża.

„W jamie węża” to pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów wspomnianego zespołu.

Tym, którym jest zupełnie obca, spieszymy z opisem. „W jamie węża” stanowi szczegółowy opis szlifowanej przez lata pasji oraz samego spojrzenia na muzykę. Na sposób jej tworzenia. Ta biografia nie podaje jedynie suchych faktów. Poza ciekawostkami zaczerpniętymi z historii Guns N’ Roses zawiera także szczegółowy opis jego dyskografii, oraz charakterystykę twórczego wkładu Slasha. Autor nie skupił się jednak jedynie na formacji, z którą najczęściej kojarzony jest gitarzysta. Swoich kilka stron otrzymały również projekty poboczne muzyka, m.in. Slash’s Snakepit czy Velvet Revolver.

Wznowiona wersja została zaktualizowana do czasu marca bieżącego roku. Odświeżeniu poddano dyskografię muzyka, instrumentarium oraz spis koncertów w Polsce. Tak, nie zabrakło w tym miejscu motywu znajomości z Dodą.

Autorem książki jest Paul Stanning. Za polskie tłumaczenie odpowiada Katarzyna Jokiel – Paluch. Biografię w miękkiej oprawie będziecie mogli nabyć w cenie 34,90zł.

Okładka: Materiały prasowe wydawcy

Zostaw komentarz