Zespół KISS
Strona główna » Która piosenka będzie tą ostatnią w wykonaniu Kiss?
INNE

Która piosenka będzie tą ostatnią w wykonaniu Kiss?

Kiss jest obecnie w trakcie trasy kończącej ich ponad czterdziestoletnią karierę. Tour pod nazwą „One Last Kiss: End of the Road World Tour” będzie największą i najbardziej spektakularną serią koncertów, jaką muzycy mieli szansę zagrać. Podczas występów Kiss po raz pierwszy zawita do Polski. Fani z naszego kraju będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców już 18 czerwca 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Grupa ma w swoim dorobku wiele wybitnych kompozycji, ale bardzo trudno wybrać jedną piosenkę, która wyraźnie się wyróżnia. Podczas wywiadu dla „Sunday Night”, Paul Stanley wypowiedział się, która piosenka zasłużyła na to, aby być tą, która zakończy ostatni publiczny występ Kiss.

Paul Stanley jednoznacznie powiedział, która piosenka będzie tą ostatnią:

Ostatnią piosenką musi być„ Rock And Roll All Nite And Party Every Day ”. To rockowy hymn, który łączy świat. To był początek wszystkich innych ludzi, którzy tworzyli hymny. Tak więc „Rock and Roll All Nite i Party Every Day” to piosenka, która po prostu łączy ludzi na wszystkich płaszczyznach.

Paul Stanley

Ostatnio znowu zrobiło się głośno o koncercie Kiss w Polsce.

Było to związane z tym, że ktoś dopatrzył się na plakatach promujących występ nawiązania do nazistowskich formacji SS. Tego typu powiązania są prawnie zakazane. Jednak te oskarżenia wydają się bezsensowne, gdyż zarówno Stanley oraz wokalista zespołu, Gene Simmons są pochodzenia żydowskiego. Do tego matka tego drugiego, zmarła niedawno Flóra Klein, przebywała w obozie zagłady. Mamy nadzieję, że sprawa się szybko wyjaśni.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Mike Portnoy: ‘“Metal jest potężniejszy i ma się lepiej niż kiedykolwiek!”

Agata Laszuk

Peter Tägtgren: “Pewnego dnia nasze głowy odłączą się od reszty ciała i potoczą w tłum”

Dominika Kudła

Metallica w grze, która nigdy nie wyszła.

Lena Knapik

Johannes Eckerström: “Będziemy chcieli znaleźć nowy punkt widzenia.” (Wywiad)

Dominika Kudła

Sekret spokojnego usposobienia Chrisa Barnesa z Six Feet Under

Lena Knapik

Simon Wright: „Dio odegrał w moim życiu ogromną rolę”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!