INNE

MetalPoodle: Modowa influencerka uwielbia ciuchy firmy “Metallic”

Od dawna na półkach i wieszakach znanych sieciówek odzieżowych można znaleźć ciuchy, głównie koszulki, z logo popularnych, rockowych kapeli, takich jak Guns N’Roses, Nirvana czy The Doors. Być może właśnie popularyzacja logotypów doprowadziła do komicznej sytuacji, z której ostatnio śmieją się internauci na całym świecie.

Bliżej nieznana, młoda modowa influencerka na swoim filmiku zaprezentowała bluzę z napisem “Metallica”, okraszając swój materiał słowami:

Kocham ten napis “Metallic”. Ciągle widzę tyle ciuchów z tym napisem i za każdym razem mówię, że je uwielbiam.

Wideo szybko stało się wiralem, a wraz z nim powróciła wielka debata dotycząca noszenia ciuchów z logo zespołów, których się nie zna lub nie słucha. Warto jednak przypomnieć wypowiedź Jamesa Hetfielda, która padła w wywiadzie z New York Post, kiedy głośno było o noszącym koszulkę Metalliki Justinie Bieberze:

Pamiętam, kiedy wypłynęła ta cała sprawa z Justinem Bieberem, który założył t-shirt z Metalliką. Pomyślałem: “no i co?”. To jest Ameryka, możesz do kurwy nosić, co tylko zechcesz. Jeśli on nie zna historii zespołu czy innych rzeczy – ok. Ubieram mnóstwo rzeczy z logo, o którym nie mam pojęcia, bo po prostu mi się podoba.

James Hetfield

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Ozzfest oskarża Ozy Fest o zamierzone podobieństwo nazw

Agata Laszuk

Metallica z „Garage Inc. 2” na horyzoncie?

Michał Michalak

Antifa przeciwko Mardukowi. Koncert odwołany.

Lena Knapik

Zostaw komentarz