Image default
INNE NEWSY

Niezwykła solidarność fanów Ghost wobec rodziny zmarłego fana


Jak informowaliśmy w newsie z 3 czerwca, na koncercie Ghost doszło do strasznej sytuacji. Jeden z fanów dostał zawału serca i pomimo prób reanimacji i udzielenia niezbędnej pomocy medycznej nie udało się go uratować. Jeffrey Fortune miał długą historię problemów z sercem, jednak z pewnością nie podejrzewał, że koncert Ghost będzie ostatnią rzeczą, jaką zobaczy w swoim trwającym pięćdziesiąt dwa lata życiu – z pewnością nie spodziewała się tego również jego rodzina.

Po tym, jak fan osunął się na ziemię muzycy Ghost zdecydowali się przerwać koncert.

Odwołano również afterparty, które organizowano w związku z wydaniem przez grupę nowej płyty „Prequelle”. Choć wielu fanów zarzucało obsłudze zaniedbania w kwestii szybkiego zorganizowania Jeffreyowi niezbędnej pomocy medycznej, wedle oficjalnych raportów mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych.

Fani grupy zdecydowali się zorganizować zbiórkę na rzecz rodziny zmarłego fana.

Na chwilę pisania newsa jeden z wielu fanklubów, Ghost American Ministries zebrał ponad siedem i pół tysiąca dolarów, co znacznie przekracza cel początkowy, jakim był tysiąc dolarów. Jeśli chcecie dołączyć do zbiórki, znajdziecie ją tutaj.

Źródło: MetalSucks / Fot. Mikael Eriksson

Podobne artykuły

In Flames z nowym teledyskiem

Lena Knapik

Arch Enemy wyda swoje nowe DVD

Lena Knapik

Slayer ogłasza europejską trasę. Lamb of God, Anthrax i Obituary w roli supportu

Dominika Kudła

Zostaw komentarz