koncert rockowy metalowy
Strona główna » Wakacyjny obóz dla fanów metalu – trwają zapisy
INNE

Wakacyjny obóz dla fanów metalu – trwają zapisy

Masz w domu nastoletniego fana lub fankę metalu i chcesz podczas wakacji trochę czasu dla siebie? Organizator obozów dla dzieci i młodzieży Vogue Travel ma dla Ciebie i Twojej pociechy ofertę idealną. W tym roku w broszurze firmy znalazł się “Obóz Ciężkie Granie”.

Dla przyszłych gitarzystów, basistów, perkusistów i wokalistów metalowych

Obóz “Ciężkie Granie” ma program wypełniony atrakcjami wszelakimi. Dzieciaki będą mogły się bawić podczas bitwy z balonami na wodę, ognisk, dyskotek tematycznych czy posiadówek z grami planszowymi. Przede wszystkim jednak stawia na codzienne warsztaty muzyczne. W ofercie znajduje się nie tylko wspólne granie, ale też rozbudowane zajęcia edukacyjne.

Polecamy również:

Cztery strefy podczas obozu “Ciężkiego Grania”

W strefie warsztatu dzieciaki będą uczyć się m.in. gry na instrumentach, growlu i screamu, podstaw technicznych danych instrumentów oraz skal i tonacji. Strefa koncertów pomoże przyszłym muzykom założyć własne kapele. Dowiedzą się jak grać w zespole, gdzie grać pierwsze koncerty, jak stworzyć własne logo, jak poruszać się na scenie czy jak nagrywać swoją muzykę w domowych warunkach.

Nie zabraknie strefy teorii, w której młode pokolenie metali spróbuje swoich sił w pisaniu własnych kompozycji, zapozna się z historią metalu i różnymi gatunkami oraz terminami związanymi z ciężką muzyką. Organizatorzy oferują w końcu również strefę metalu, w której uczestniczy obozu pooglądają kultowe koncerty oraz otrzymają wsparcie w kwestii scenicznego wizerunku.

Obóz organizowany będzie Murzasichlu. Do wyboru jest kilka terminów. Oferta skierowana jest do młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. Szczegóły: https://voguetravel.pl/oboz-ciezkie-granie

Fot. Juliette F z Unsplash

Podobne artykuły

Wendy Dio broni śpiewającego hologramu męża

Lena Knapik

Ozzy Osbourne i nietoperz, co 37 lat temu mogło pójść nie tak?

Lena Knapik

Zmagania gdańskiego B90 z prokuraturą. Apel Nergala i Tomasza Lipińskiego.

Lena Knapik

Poważny wypadek The Dillinger Escape Plan w Polsce

Tomasz Koza

Serj Tankian w balladzie z “Gry o Tron”

Lena Knapik

Satyr: „Gwoździem do trumny Eibon było uzależnienie od narkotyków”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!