Koncerty Cattle Decapitation w 2020 roku
Strona główna » Koncerty Cattle Decapitation w Warszawie i Gdańsku
KONCERTY

Koncerty Cattle Decapitation w Warszawie i Gdańsku

Jedni z weteranów amerykańskiej sceny death metalu już pod koniec marca wystąpią w naszym kraju na dwóch koncertach! Cattle Decapitation (bo o nich mowa) zawitają do Polski w ramach trasy koncertowej “The Europandemic Tour”. Amerykańska grupa progressive death metalowa wystąpi w Warszawie oraz w Gdańsku.

Cattle Decapitation w Polsce – szczegóły

Pierwszy z koncertów odbędzie się 29 marca bieżącego roku w warszawskim klubie “Pogłos”, natomiast drugi 30 marca w gdańskim klubie “Drizzly Grizzly”. Podczas obu wieczorów, kapela zaprezentuje repertuar na który składać będą się zarówno ich największe hity, jak i kompozycje z wydanego w zeszłym roku albumu “Death Atlas”. Warto wspomnieć, że Cattle Decapitation obchodzą w tym roku 25. rocznicę założenia kapeli. Być może z tej okazji czekać będą na nas jakieś niespodzianki podczas koncertów? Przekonamy się już w marcu!

Supporty przed Cattle Decapitation w Warszawie i Gdańsku

Disentomb – Australijczycy  wpadną do naszego kraju w ramach promocji swojego ostatniego albumu – “The Decaying Light”. Krążek ujrzał światło dzienne w zeszłym roku i zebrał bardzo dobre oceny wśród muzycznych krytyków. I nie dziwne, bo to naprawdę solidna dawka brutalnego death metalu!

Internal Bleeding – pionierzy death metalu działający na scenie już od 1991 roku. Wiele z ich albumów po dzień dzisiejszy zaliczane jest do kanonu tego gatunku, a sama grupa bardzo często wskazywana jest jako źródło inspiracji przez muzyków młodszych stażem. Internal Bleeding wystąpią w Polsce w lekko odświeżonym składzie – od 2019 roku koncertuje z nimi bowiem wokalista Steve Worley oraz basista Ryan Giordano.

Gloom – zespół najmłodszy w stażu, bo początków jego kariery doszukiwać można się w 2012 roku. Kapela sama o sobie mówi, że wykonuje “gloom metal”, który luźno interpretować można jako swoiste połączenie black metalu, death metalu oraz mrocznego groove w stylu Deftones.

Bilety na koncerty mistrzów grindcore’u

Wejściówki na warszawski koncert zakupić można w oficjalnym sklepie Knock Out Productions – https://sklep.knockoutprod.net/pl/. Jeśli chodzi natomiast o show w Gdańsku, to bilety można kupić za pośrednictwem oficjalnej strony klubu “Drizzly Grizzly”. W obu przypadkach cena biletu wynosi 75 złotych.

Podobne artykuły

Koncerty rockowe i metalowe – co prawdopodobnie czeka nas w 2020 roku?

Dominika Kudła

Black River ogłasza daty kolejnych koncertów

Lena Knapik

Haken zagra jako gość specjalny na koncercie Devina Townsenda we Wrocławiu

Bartłomiej Pasiak

Doomsday na dziesięciu koncertach w Polsce

Paweł Kurczonek

Obscura i God Dethroned zagrają w Krakowie i Warszawie w 2020 roku

Mateusz Lip

Turia i Iffernet – nowe twarze black metalu na czterech koncertach w Polsce

Paweł Kurczonek

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!