Strona główna » Legendy Metalu odwołane…
KONCERTY

Legendy Metalu odwołane…

… na chwilę obecną jednak nie wiadomo, czy chodzi o całą trasę Legendy Metalu, czy tylko o obecność Vadera na niej. Zespół dowodzony przez niestrudzonego Piotra Wiwczarka na swoim profilu w serwisie Facebook opublikował krótki post, w którym została umieszczona powyższa grafika oraz treść:

WYJAŚNIENIA wkrótce na stronie organizatora tej trasy. Przykro nam bardzo – tym bardziej, że pierwsza edycja była więcej niż genialna… Proszę nie wyciągać własnych, często idiotycznych teorii (jak już widać po niektórych wpisach poniżej). Poczekajmy na oficjalne wyjaśnienia ze strony Legendy Metalu.

Vader

Fani pod wpisem Vadera na FB spekulują

Pojawiają się komentarze, że to kolejna nagonka kościoła, PiS-u lub poszło o kasę. Peter za pośrednictwem profilu Vadera odpowiada, żeby nie snuć swoich domysłów i poczekać na oficjalne oświadczenie organizatorów.

Legendy Metalu po raz drugi

Po znakomicie przyjętej, wrześniowej trasie Legendy Metalu postanowiono uruchomić jej drugą część, która ma (miała?) odbyć się w drugiej połowie grudnia. W niezmienianym składzie, czyli Kata & Romana Kostrzewskiego, Acid Drinkers, Quo Vadis oraz Vadera, objazdowa impreza miała dotrzeć do niżej wymienionych miast w Polsce:

  • 19.12 – Olsztyn – Hala Urania
  • 20.12 – Poznań – Klub B17
  • 21.12 – Wrocław – Klub A2
  • 22.12 – Gliwice – Arena Gliwice

Na liście ponownie znalazł się Wrocław, było to spowodowane głownie tym, że na koncercie w tym mieście miał być zarejestrowany materiał na DVD.

Podobne artykuły

Haken zagra jako gość specjalny na koncercie Devina Townsenda we Wrocławiu

Bartłomiej Pasiak

Sacred Reich na dwóch koncertach w Polsce w 2019 roku

Dominika Kudła

Pearl Jam w Polsce – szczegóły koncertu

Bartłomiej Pasiak

The Australian Pink Floyd powrócą do Polski na początku 2020 roku

Mateusz Lip

Headbangers Ball Tour we Wrocławiu już za tydzień! (KONKURS)

Dominika Kudła

The Amity Affliction wraca do Polski na jedyny koncert

Lena Knapik

Zostaw komentarz