NEWSY WYDARZENIA

3-majówka już za dwa miesiące

Tradycyjna już 3-Majówka we Wrocławiu rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Impreza, zgodnie ze swoją nazwą, odbędzie się w dniach 1 – 3 maja 2017 r. Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy na urokliwe tereny Pergoli oraz kompleksu wrocławskiej Hali Stulecia, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Od zeszłego roku impreza połączona jest z Gitarowym Rekordem Guinnessa odbywającym się tradycyjnie 1 maja we Wrocławiu, możecie więc spodziewać się również gigantów gitarowego grania w programie 3-Majówki 2017. Przypominamy, że ostatnio na wrocławskim Rynku zagrało razem 7356 gitarzystów, a tym roku liczymy na więcej! Czekamy również na Was z gitarami.

Festiwalowe gwiazdy zagrają na dwóch scenach: na Pergoli, w otoczeniu wody i zieleni, z widokiem na największą i najpiękniejszą w Polsce fontannę, oraz w słynnej z koncertów światowych gwiazd, Hali Stulecia, gdzie będziemy mogli bawić się do późnych godzin nocnych. Dwie sceny gwarantują również większą ilość występujących artystów, których udział w 3 – Majówce będziemy systematycznie ogłaszać. Do dyspozycji majówkowych gości spoza Wrocławia będzie również Festiwalowe Pole Namiotowe położone w bezpośredniej bliskości miejsca koncertów. Warto spędzić kilka majowych dni we Wrocławiu.

3- Majówka 2017 – Daj się porwać!
1.05.17 godz. 17.00
THE CRANBERRIES, LACUNA COIL, ENTER SHIKARI, ACID DRINKERS „Tribute to Lemmy”…

2.05.17 godz. 15.00
5’NIZZA, LADY PANK, HAPPYSAD, STRACHY NA LACHY, NATALIA PRZYBYSZ, ŁĄKI ŁAN, CZESŁAW ŚPIEWA, L.U.C. & Rebel Babel Ensemble…

3.05.17 godz. 15.00
THE TOY DOLLS, KULT, ILLUSION, LUXTORPEDA, O.S.T.R., FISZ EMADE TWORZYWO, COMA, KATARZYNA NOSOWSKA, KRZYSZTOF ZALEWSKI…

Wystąpią również ŁONA i WEBBER, XXANAXX oraz RENATA PRZEMYK, ale nie jest jeszcze potwierdzone w którym dniu
Kolejne ogłoszenia wkrótce!

bilety jednodniowe 1 maja: 60 zł – do 28.02
bilety jednodniowe 2 lub 3 maja: 55 zł – do 28.02
karnety 2 – dniowe (1 i 2.05): 89 zł – do 28.02
karnety 2 – dniowe (2 i 3.05): 89 zł – do 28.02
karnety 3 – dniowe: 110 zł – do 28.02

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: biletin.pl, ticketpro.pl, ebilet.pl, eventim.pl, biletyna.pl


Podobne artykuły

Forndom za nieco ponad dwa tygodnie w Polsce

Tomasz Koza

Nowy, przezabawny teledysk od Mastodon.

Lena Knapik

Listopadowy “Metal Hammer” już w sprzedaży

Tomasz Koza

Zostaw komentarz