Strona główna » Animowany teledysk z zombiakami i nowa płyta online od Obituary
NEWSY WIDEO

Animowany teledysk z zombiakami i nowa płyta online od Obituary

Z okazji wydania albumu “Obituary” zespół Obituary postanowił również podzielić się nowym teledyskiem. Z ponownie połączonych sił z reżyserem Balázsem Grófem powstał animowany, zabawny klip do “Ten Thousand Ways To Die”. Cały album jest dostępny online.

Zombie, krew, brutalność, nawiązania do znanych muzyków i horroru “Ludzka Stonoga” – to tylko niektóre elementy pojawiające się w nowym teledysku, który stanowi kontynuację historii z “Violence” sprzed dwóch lat. Zespół jeszcze raz udowadnia, że nie boi się dobrze bawić i śmiać z siebie.


Wokalista John Tardy wybór nazwy nowej płyty motywował tym, że utwory same w sobie są najważniejsze, a podczas procesu pisania nadawanie tytułów piosenkom i całemu krążkowi jest na samym końcu. Do samego tworzenia zespół podszedł śmiertelnie poważnie i rzetelnie:

Naprawdę nie spieszyliśmy się z procesem pisania nowych utworów i nagrywaniu riffów. Analizowaliśmy pomysły i nagrywaliśmy je jako surowy materiał. Później słuchaliśmy tego, nanosiliśmy niezbędne poprawki. Wszystko po to, aby ukształtować utwory, z których jesteśmy ekstremalnie dumni.

Podobne artykuły

Igor Cavalera o rozwoju swojej techniki w Sepulturze

Dominika Kudła

Gojira wciąż pracuje nad mini-albumem “Sea Sepherd”

Lena Knapik

Premiera solowego utworu Jonathana Davisa “What It Is”

Lena Knapik

To jeszcze nie koniec, While She Sleeps wróci do Polski w sierpniu

Tomasz Koza

Five Finger Death Punch pozwani przez swoją wytwórnię

Tomasz Koza

Candlemass w studio. Koncert na In Flammen potwierdzony

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!