Zespół thrash metalowy Anthrax
Strona główna » Anthrax: Nowy album już w planach
NEWSY PŁYTY

Anthrax: Nowy album już w planach


W ostatnim wydaniu “Rock Talk With Mitch Lafon” basista Anthrax – Frank Bello wyjawił plany zespołu co do następcy wydanego w 2016 albumu “For All Kings”.

Nie ma w zespole presji jeśli chodzi o robienie czegokolwiek w kierunku wydania nowej twórczości, ale wydamy ją. Świetną sprawą jest to, że już to wiemy. Nie trzeba będzie długo czekać, nie potrwa to długo, ale najpierw musimy zająć się trasą. I wiesz co? My wszyscy indywidualnie… Rozmawiając teraz z Tobą, mam w rękach gitarę. Mam tutaj mój mały wzmacniacz i gitarę, mam mój dyktafon i ciągle gram. Moja żona jest w pracy, dzieciaki są w szkole. Tym się zajmuję – to moja praca. Po prostu kocham pisać nowy materiał. Tak więc najpierw nagramy nasze pomysły, w końcu zaczniemy improwizować do naszych partii i wymieniać się mp3-mi, pytając się nawzajem ‘Co o tym myślisz?’ – będziemy po prostu wysyłać riffy w tę i z powrotem przez e-maile. Potem Charlie, Scott, Ian i ja w końcu się zbierzemy i zaczniemy łączyć fragmenty utworów. I tak to działa. I potem stworzymy z nich piosenkę, połączymy różne motywy i dodamy melodie, potem tekst. W taki sposób pracujemy.

Torba Metallica gratis za zakupy.
Kup oryginalne produkty zespołu Metallica i zgarnij torbę gratis! Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Jeśli zaś chodzi o podejście Anthrax do tworzenia muzyki i istnienia potencjalnego miejsca na muzyczne eksperymenty:

Na pewno jest to coś dobrego, jednak w tym momencie raczej wiesz, jaki jest Anthrax. Chciałoby się wyjść poza schematy, ale jednocześnie nadal brzmieć jak my – i pewnie brzmiałoby to jak my z uwagi na to, że to my byśmy to grali – jednak zawsze chodzi tu o coś fajnego. Są rzeczy, których nie da się dodać do brzmienia Anthrax… Nigdy nie nagrałbym pod szyldem Anthrax niczego, co napisałbym dla kogoś innego bądź dla mojego projektu pobocznego. Jeśli piszę riff, mam takie ‘To jest riff w stylu Anthrax‘. Albo melodia. ‘O, to dobra melodia dla Anthrax‘. Zapiszę ją, powiem ‘Podoba mi się, zachowam to’. Rozumiesz o co mi chodzi? ‘Ciężkie. To jest to’. Myślę, że jeśli coś jest dobre, należy to wykorzystać.


Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Antimatter wraca do Polski na trzy koncerty!

Tomasz Koza

Basista System Of A Down w nowym zespole North Kingsley

Mateusz Lip

Zapraszamy na grudniowy Foad Fest 2017!

Tomasz Koza

Kanadyjski sposób na pijanych kierowców

Lena Knapik

Nie żyje były wokalista Avenger

Agata Laszuk

Nowy album Entombed A.D. w przyszłym roku

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!