Strona główna » Neil Fallon z Clutch wspiera walkę z pedofilią w sieci
NEWSY

Neil Fallon z Clutch wspiera walkę z pedofilią w sieci

Frontman zespołu Clutch, Neil Fallon od dwóch lat współpracuje z „Innocent Lives Foundation”. „ILF” jest organizacją non-profit, która zajmuje się ściganiem „online predators” – czyli osób, które dopuszczają się przestępstw seksualnych względem dzieci w internecie.

W jaki sposób „Innocent Lives Foundation” prowadzi swoje działania?

Poprzez gromadzenie danych wywiadowczych o otwartym kodzie źródłowym „ILF” tworzy dokumentację dotyczącą potencjalnych przestępców, przeszukując internet w poszukiwaniu informacji i przeszukując „Darknet” w poszukiwaniu dowodów. Po znalezieniu dowodów „ILF” przekazuje akta odpowiednim organom ścigania. W 2019 r. ponad 80 z akt opracowanych przez „ILF” jest wykorzystywanych przez organy ścigania do śledzenia, chwytania i zatrzymywania tzw. “online predators”.

Neil Fallon zorganizował akcję charytatywną w postaci aukcji

„ILF” to grupa charytatywna, która opiera się wyłącznie na darowiznach, a każde z działań kosztuje ich od 7500$ do 10 000 $. By ich wspomóc, Fallon zorganizował aukcję online z pamiątkami od zespołów rockowych i metalowych. Wylicytować można podpisane gitary takich artystów jak Slipknot, Zakk Wylde, My Chemical Romance i oczywiście Clutch, podpisane plakaty z Foo Fighters i Black Label Society, oraz limitowaną edycję (nr 21 z 25) czarno-białej fotografii Chrisa Cornella.

Wokalista Clutch wypowiedział się dlaczego angażuje się w pomoc fundacji:

Nikt nie chce słyszeć, a tym bardziej rozmawiać na temat krzywdzenia dzieci. Możemy odwrócić wzrok, ale ofiary nie mają takiej opcji. Uświadomiłem sobie, że jeśli mogę pomóc, jak mogę tego nie zrobić? Ta aukcja jest dla dzieci, które desperacko potrzebują naszej pomocy.

Neil Fallon

Aukcja jest już dostępna i potrwa do 7 grudnia do 23:59 EST.

Fajnie jest mieć autograf swojego ulubionego zespołu, a jednocześnie zrobić coś dobrego dla dzieci. Jeśli jednak przedmioty dostępne do wylicytowania są nieco poza twoimi możliwościami finansowymi, a nadal chcesz pomóc, możesz przekazać darowiznę – https://auctions.innocentlivesfoundation.org/

Fot. Materiały promocyjne
Źródło: https://www.blabbermouth.net/news/clutchs-neil-fallon-invites-you-to-join-him-in-supporting-innocent-lives-foundation/

Podobne artykuły

Revocation publikuje tytułowy utwór z nadchodzącej płyty

Dominika Kudła

Konkurs charytatywny: Napełnij kocie brzuszki i wygraj płyty Saxon!

Agata Laszuk

Glenn Danzig: pierwsze zdjęcia z planu filmowego do “Verotika”

Lena Knapik

Myrkur przedstawia teledysk do utworu “Ulvinde”

Lena Knapik

Marilyn Manson opublikował nowy singiel – “KILL4ME”

Agata Laszuk

Batushka: Krzysztof Drabikowski publikuje swoje stanowisko

Agata Laszuk

Zostaw komentarz