Image default
NEWSY WYDARZENIA

Arkhon Infaustus po 10 latach wraca do Polski


Left Hand Sounds z dumą prezentuje trzy polskie koncerty w ramach trasy o nazwie “Evropa Unlight 2018”. Po raz pierwszy od dekady w Polsce wystąpi francuskie Arkhon Infaustus. Wspierać ich będzie Demonomancy z Włoch.

Ten bluźnierczy duet przyjedzie pod koniec marca do Polski na trzy koncerty.

Arkhon Infaustus – zespół, dzięki któremu francuska scena black/death metalowa zyskała sławę najbardziej zepsutej na świecie, cieszy się w Polsce kultowym statusem. Nie kryjąc się za pozorami awangardy, zawsze stoi po stronie tego, co w tej muzyce najbardziej ekstremalne, wydobywając najobrzydliwsze jej walory. Cztery albumy, z których każdy śmiało można nazwać dziełem esencjonalnym dla prezentowanej stylistyki oraz zeszłoroczny mini-album „Passing the Nekromanteion”, którym DK Deviant przerwał dziesięcioletnią ciszę lokują Francuzów w światowej ekstraklasie satanistycznej destrukcji.

Partnerami boskiej zbrodni w ramach trasy Europa Unlight będą Włosi z Demonomancy.

Tkwiąca korzeniami w najlepszych tradycjach sceny południowoamerykańskiej, a z drugiej strony w brzmieniowym standardzie ustanowionym przez Blasphemy i Beherit muzyka powala barbarzyńskim nerwem, lecz również atmosferą. Potwierdza to zawartość drugiego albumu, „Poisoned Atonement”, którego premierę przewidziano na 23 lutego w Invictus Productions. W nowej odsłonie, Demonomancy eksponuje i utwierdza rytualny wymiar swojej twórczości.

Szczegóły koncertów

  • 29.03. – Poznań, U Bazyla
  • 30.03. – Łódź, Magnetofon
  • 31.03. – Kraków, Zet Pe Te

Bilety:

  • 49 zł (limitowana pula TYLKO na stronie lefthandsounds.org/bilety)
  • 59 zł (przedsprzedaż w sieci Eventim od 20.01.)
  • 70 zł (w dniu koncertu)


Informacja prasowa

Podobne artykuły

Trivium, Power Trip i Venom Prison w marcu przyjedzie do Polski

Tomasz Koza

Oficjalnie As I Lay Dying powraca w starym składzie z nowym utworem

Dominika Kudła

Marilyn Manson zaprezentował utwory z nadchodzącego albumu

Lena Knapik

Zostaw komentarz