Asking Alexandria
Strona główna » Asking Aleksandria w czerwcu zagra we Wrocławiu
NEWSY WYDARZENIA

Asking Aleksandria w czerwcu zagra we Wrocławiu

Agencja Go Ahead zaprasza na drugą edycję festiwalu Hard Kicking Fest!

Po ubiegłorocznym sukcesie pierwszej edycji, w przyszłym roku na festiwalu jako headlinerzy zagrają Asking Alexandria! Hard Kicking Fest vol. 2 odbędzie się 13 czerwca we wrocławskich Zaklętych Rewirach!

Asking Alexandria powstała w 2008 roku, a pierwszy skład tworzyli Ben Bruce (gitara, wokal), Danny Worsnop (wokal), Joe Lancaster (bas), Ryan Binns (klawisze), James Cassells (perkusja) i Cameron Liddell (gitara rytmiczna).

Po przetasowaniach w składzie (Asking Alexandria opuścili Binns i Lancaster, którego na basie zastąpił Sam Bettley) grupa nagrała debiutancki album – „Stand Up and Scream” – który ukazał się jesienią 2009 roku, nakładem Sumerian Records. Od samego początku działalności zespół intensywnie koncertował tak w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych.

Drugi krążek Asking Alexandria wydali w 2011 roku. Po premierze „Reckless and Relentless” muzycy ruszyli w trasę z Of Mice & Men i Chelsea Grin, wzięli też udział w “Vans Warped Tour 2011” i w stadionowym tournee Avenged Sevenfold. W 2013 roku album „From Death to Destiny” spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem, debiutując na piątym miejscu zestawienia Billboards Top 200.

Zaraz po wydaniu krążka grupę opuścił wokalista, którego na nieco ponad rok zastąpił Denis Stoff. Muzyk po przerwie powrócił jednak do zespołu, a we wrześniu ukazał się singiel „Into The Fire”, który zapowiada nadchodzący album, zatytułowany po prostu „Asking Alexandria”.

Na Hard Kicking Fest vol. 2 usłyszycie z pewnością zarówno nowy materiał, jak i największe przeboje Asking Alexandrii.

Nie będzie to też jedyny zespół, który wystąpi 13 czerwca we wrocławskich Zaklętych Rewirach! Sprzedaż biletów na wydarzenie rusza w piątek (15.12) o 11:00.

Informacja prasowa / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Satan prezentuje utwór z nadchodzącej płyty “Cruel Magic”

Dominika Kudła

Scorpions na kolejnym koncercie w Polsce

Tomasz Koza

Zakk Wylde publikuje nagranie w hołdzie dla Dimebaga Darrella

Agata Laszuk

Eluveitie, Amaranthe, The Charm the Fury wspólnie na koncercie w Polsce

Tomasz Koza

Muzycy Wardruna spotkają się z fanami

Tomasz Koza

Blindead zawiesza działalność

Bartłomiej Pasiak

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!