Strona główna » Blind Guardian kolejną gwiazdą Czad Festiwal
NEWSY WYDARZENIA

Blind Guardian kolejną gwiazdą Czad Festiwal

[MATERIAŁY PRASOWE ORGANIZATORA]

Czad Festiwal ogłosił kolejnego artystę, który dołącza do line-up’u piątej edycji. Na jedynym koncercie w Polsce w tym roku wystąpi Blind Guardian. To jeden z czołowych przedstawicieli niemieckiego power metalu, przez wielu uznawany za protoplastę gatunku. Twórcy legendarnych albumów “Nightfall in Middle-Earth” i “A Night at the Opera”. Inspirację dla ich twórczości stanowią mity, legendy oraz świat fantastyki (szczególnie tolkienowskiej) – czyniąc z Blind Guardian najbardziej epickich bardów metalu. Nazywani współczesnymi minstrelami, Blind Guardian posiadają niezwykłą umiejętność przenoszenia słuchacza do odległych krain i dalej do pozaziemskich wymiarów, dzięki swoim majestatycznym utworom, fantastycznie skonstruowanym tekstom i wypełnioną emocjami muzyką. Zespół nieustannie re-definiuje swoją twórczość, wynosząc ją na coraz to nowe poziomy. „Chcemy zaskakiwać i robić wrażenie naszą muzyką” , mówi Andre Olbrich.

Artyści ogłoszeni do tej pory: Bastille, Billy Talent, Anti-Flag, Dubioza Kolektiv, Epica, Sonata Arctica, Zebrahead, Acid Drinkers, Agnieszka Chylińska, Big Cyc, Coma, Czesław Śpiewa, Hunter, Lady Pank akustycznie, Łydka Grubasa, Nocny Kochanek, Trzynasta w samo południe.

Czad Festiwal odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia 2017 roku w Straszęcinie. 31 marca do sprzedaży trafi nowa pula biletów, karnety 5-dniowe w cenie 299 zł i karnety 3-dniowe w cenie 249 zł.

Podobne artykuły

Lamb of God: aresztowano podejrzanych o kradzież sprzętu zespołu

Dominika Kudła

Nowy album Funeral Mist w drodze…

Agata Laszuk

Mayhem zagra koncert w Katowicach

Tomasz Koza

Oficjalnie: Judas Priest zagra na Pol’and’Rock Festival 2018!

Tomasz Koza

Nadchodzi premiera nowego albumu Thy Art Is Murder

Tomasz Koza

Metallica wystąpi z Lady Gagą

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!