Image default
INNE NEWSY

Cristina Scabbia: “Nie boję się ataku terrorystycznego podczas naszego koncertu”


Grecki portal Rockpages.gr przeprowadził w ostatnich dniach wywiad z wokalistką zespołu Lacuna Coil – Cristiną Scabbią. Podczas wywiadu Włoszce zadano dość trudne pytanie.

– Czy ostatnie ataki terrorystyczne, w tym między innymi te w Las Vegas, Manchesterze czy Paryżu – wpłynęły na sposób, w jaki podchodzisz do występów na żywo?

Szczerze mówiąc tak bardzo skupiam się na scenie i ludziach, którzy przychodzą na koncert, że nawet o tym nie myślę. Moim zdaniem o to właśnie chodzi tym, którzy chcą wprowadzić zamęt – chcą, byśmy żyli w ciągłym strachu.
(…) To naprawdę okropne – w końcu nikomu nigdy nie przyszłoby nawet na myśl, że muzyka czy koncerty mogą być połączone z atakiem terrorystycznym.
(…) Wszystko to udziwniło sprawę – ataki terrorystyczne są straszne same w sobie, ale są one jeszcze gorsze, kiedy dzieją się w czasie, kiedy ludzie powinni być bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek, powinni dobrze się bawić i dzielić dobrymi emocjami. To nieprawdopodobne; ciężko uwierzyć, że coś takiego mogłoby się zdarzyć.
Tak więc nie boję się ataku terrorystycznego podczas naszego koncertu, i nie – nie dlatego, że jestem zbyt pewna siebie, ale jestem bardzo… nie wiem, czy to będzie dobre słowo w języku angielskim, ale jestem fatalistką. Wiem, że moje życie w każdej chwili może dobiec kresu, więc chcę cieszyć się każdą jego sekundą, chcę roztaczać wokół siebie pozytywną energię i sprawić, by każdy, kto przyjdzie na koncert czy każdy, z kim zamienię słowo czuł się dobrze. Dlatego te nie lubię zastanawiać się nad tym, co mogłoby się stać – nie potrafię przewidywać przyszłości. Miejmy nadzieję, że nic takiego nie będzie miało miejsca – nie tylko na koncercie, ale w ogóle.Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Afera naszyjnikowa z Suicide Silence i grobem Mitcha Luckera w tle

Lena Knapik

Podwójna platyna dla nowego albumu Metalliki

Tomasz Koza

Papa Roach przyjedzie do Polski!

Tomasz Koza

Zostaw komentarz