NEWSY WYDARZENIA

Judas Priest headlinerem Pol’and’Rock 2018?


W sieci pojawiła się informacja, wedle której na tegorocznym festiwalu Pol’and’Rock 2018 (dawniej Przystanek Woodstock) ma zagrać brytyjska legenda heavy metalu, czyli zespół Judas Priest.

Źródłem niepotwierdzonej jeszcze plotki jest… fotografia t-shirtu.

Na zdjęciu, które na swoim fanpage’u udostępnił Fazeusz, widać tył koszulki Judas Priest, gdzie wyliczone są miasta, w których zespół zagra podczas trasy promującej najnowszą płytę, czyli „Firepower”. U dołu po lewej stronie pojawia się tam nazwa… Kostrzyn nad Odrą. Inne wyliczone na koszulce miasta, w tym Katowice, zgadzają się z już oficjalnie potwierdzonymi występami Judasów w Europie.

Judas Priest na PolAndRock Festival 2018

Festiwal Pol’and’Rock 2018 zaplanowano od 2 do 4 sierpnia 2018 roku. Jest to kolejny fakt, który pozwala przypuszczać, że występ Judas Priest na kostrzyńskiej scenie jest prawdopodobny. Według oficjalnej rozpiski, zespół gra 2 sierpnia na festiwalu Wacken w Niemczech, a następny występ ma zaplanowany dopiero na 6 sierpnia w Monachium. Czyżby więc w piątek 3 sierpnia lub w sobotę 4 sierpnia zespół miał wystąpić ponownie w Polsce? Na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia.

Jeśli plotka okaże się prawdą, bez wątpienia można uznać, że będzie to jedna z największych gwiazd, która kiedykolwiek pojawiła się na festiwalu organizowanym przez Jerzego Owsiaka.

Źródło: Fazeusz / Za informację dziękujemy Michałowi Gorskiemu / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Obscura publikuje nowy utwór z nadchodzącej płyty “Diluvium”

Dominika Kudła

Richie Faulkner: Utwory Judas Priest z gitarowego punktu widzenia nigdy nie były super-techniczne

Agata Laszuk

Cannibal Corpse – streaming nowego albumu “Red Before Black”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz