Strona główna » Gorgoroth i Melechesh zagrają we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Wygraj z nami bilety na koncerty i płytę.
NEWSY WYDARZENIA

Gorgoroth i Melechesh zagrają we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Wygraj z nami bilety na koncerty i płytę.

Gorgoroth na trzech koncertach w Polsce. Kontrowersyjna, norweska formacja black metalowa pojawi się 20 marca we wrocławskim klubie “Zaklęte rewiry”, 21 marca w Poznaniu “U Bazyla” i 22 marca w warszawskiej “Proximie”. Norwedzy pojawią się w Polsce w towarzystwie Izraelskiego Melechesh.

Gorgoroth zawita do naszego kraju ze swoim dziesiątym pełnometrażowym albumem studyjnym, zatytułowanym “Instinctus Bestialis” wydanym w 2015 roku. Jest to pierwsze wydawnictwo kapeli z nowym wokalistą – został nim pochodzący z Serbii Atterigner, dotychczas udzielający się w zespole Triumfall. Atterigner dołączył do Gorgoroth w sierpniu 2012 roku po tym, kiedy gitarzysta Infernus zwolnił poprzedniego wokalistę, Pesta.

Bilety na polskie koncerty dostępne w przedsprzedaży w cenie 74 zł. W dniu koncertu ich cena wynosić będzie 79 zł.

Wraz z organizatorem koncertów mamy dla Was konkurs. Nagrodami są dwa pojedyncze zaproszenia na wybrane koncerty oraz dla pierwszej osoby dodatkowo płyta grupy Melechesh pt. “Enki”. Zasady są następujące:

1. Zrób sobie zdjęcie podczas przeglądania naszego serwisu. Każda inwencja twórcza będzie brana pod uwagę. Pamiętaj jednak, że musisz być widoczny/a na zdjęciu.

2. Fotografie w dobrej jakości prześlij na adres redakcja (małpa) metalnews.pl. W tytule wpisz “Konkurs – Gorgoroth & Melechesh”, natomiast w treści podaj swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres – tylko dla naszych oczu) oraz nazwę miasta, w którym chcesz zobaczyć koncert.

3. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, wybierzemy po dwie osoby na każde miast, które otrzymają od nas zaproszenia. Dodatkowo jeden/na z Was otrzyma płytę Melechesh – Enki do odbioru w dniu koncertu.

4. Na Wasze wiadomości czekamy do 13 marca. Ogłoszenie wyników odbędzie się na naszym profilu FB, tam umieścimy zwycięskie fotografie. Powodzenia.

Podobne artykuły

Gaahls Wyrd we Wrocławiu już za dwa tygodnie!

Tomasz Koza

Insomnium i Tribulation już za kilka dni w Warszawie i Krakowie

Dominika Kudła

Dark Fest 2017 odwołany

Tomasz Koza

Woodstock 2017: Orange Goblin również wystąpi na festiwalu

Tomasz Koza

Watain publikuje oświadczenie w sprawie nazistowskiego salutu na koncercie

Agata Laszuk

Static-X w posiadaniu niepublikowanych wokali Wayne’a Statica – “Project Regeneration” w przygotowaniu

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!