NEWSY WYDARZENIA

Guns N’ Roses na jedynym koncercie w PolsceOdrodzone Guns N’ Roses i ich niezwykle udana trasa “Not In This Lifetime Tour” – jak widać – nie zwalniają tempa, skoro kultowy zespół zamierza szturmem podbić ponad 30 stadionów na terenie Europy i Ameryki Północnej w 2017 roku. Za produkcję trasy odpowiada Live Nation, a rozpocznie się ona 27 maja 2017 roku w Dublin’s Slane Castle, aby następnie odwiedzić 18 miast na terenie Wielkiej Brytanii i Europy z zaplanowanymi koncertami w Londynie, Paryżu, Madrycie, Wiedniu, Kopenhadze i innych miastach. Po zakończeniu europejskiej części trasy oklaskiwany na całym świecie zespół ponownie powróci do Ameryki Północnej na kolejne stadionowe koncerty. Amerykańska część trasy rozpocznie się 27 lipca w St. Louis, aby następnie odwiedzić 15 miast na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady, wliczając w to Denver, Vancouver, Edmonton, Montreal, St. Louis, Miami i inne miasta. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 9 grudnia w Kanadzie i Europie oraz w sobotę, 10 grudnia w Stanach Zjednoczonych.

Trasa Not In This Lifetime Tour sprzedała w 2016 roku prawie 2 miliony biletów, co daje jej status najbardziej udanej trasy rockowej tego roku, udowadniając ponad wszelką wątpliwość, że postawa, duch i wpływ zarówno Guns N’ Roses, jak i rock’n’rolla są silne jak nigdy dotąd. Historyczna trasa Not In This Lifetime Tour, która odwiedziła 21 miast (grając 25 koncertów) w mniej niż 2 miesiące, okrążyła północną Amerykę, zanim zespół skierował swój wzrok ku Ameryce Południowej. To właśnie tam zespół całkowicie wyprzedał wszystkie 15 koncertów trasy, w tym 13 koncertów stadionowych.

Częścią trasy Not In This Lifetime Tour, jest współpraca Guns N’ Roses i American Express Invites®, oferująca wszystkim posiadaczom kart America Express dostęp do kupna biletów na europejskie koncerty przed ogólnodostępną sprzedażą.

Koncert w Polsce odbędzie się 20 czerwca w gdańskim stadionie “Energa”. Bilety wejdą do sprzedaży w piątek, 9 grudnia w Kanadzie i Europie (w tym w Polsce); w sobotę 10 grudnia w Stanach Zjednoczonych. Posiadacze kart mają dostęp do przedsprzedaży, która rozpocznie się we wtorek, 6 grudnia. Wyjątkiem jest Finlandia, gdzie przedsprzedaż rozpocznie się w środę, 7 grudnia.

Podobne artykuły

Deicide publikuje utwór z nowego albumu. Premiera płyty we wrześniu

Dominika Kudła

Zmarł Malcolm Young, założyciel AC/DC

Lena Knapik

Megadeth: “KIMB” w nowej wersji…?

Agata Laszuk

Narkotykowe show – 20 rocznica wydania “Mechanical Animals” Marilyna Mansona

Paweł Kurczonek

Markus Grosskopf (Helloween): “Machina ruszyła!”

Tomasz Koza

Mayhem zagra koncert w Katowicach

Tomasz Koza

Zostaw komentarz