NEWSY WYDARZENIA

Guns N’ Roses w Polsce 2018: bilety i szczegóły koncertu

Guns N’ Roses z trasą Not in This Lifetime Tour z impetem wkroczą na 13 stadionów W 2018 roku, w tym Z pierwszy w historii koncertem w Estonii. Zespół zagra jako headliner na 5 letnich festiwalach w Europie.

Ponad milion biletów sprzedanych w Europie w 2017 roku udowadnia, że Guns N’ Roses i muzyka rockowa są silniejsze niż kiedykolwiek.

Stadionowa trasa w 2018 roku rozpocznie się 3 czerwca w Berlinie, w Niemczech i obejmie dalszych 17 zaplanowanych koncertów na terenie Wielkiej Brytanii i Europy; w tym w roli headlinera na Download Festival w Wielkiej Brytanii, Firenze Rocks, Download Festival Paris, Graspop Metal Meeting oraz Download Festival Madrid


↘ Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Zespół Guns N’ Roses wystąpi 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety wejdą do regularnej sprzedaży w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Guns N' Roses Chorzów 2018

Informacja prasowa

Podobne artykuły

Corey Taylor mógł śpiewać w Anthrax

Lena Knapik

The Rolling Stones powracają po 11 latach do Polski!

Albert Markowicz

Death metalowa noc w klubie „U Bazyla” – Aborted, Cryptopsy, Benighted i Cytotoxin!

Agata Laszuk

George “Corpsegrinder” Fisher (Cannibal Corpse) o sytuacji Decapitated

Lena Knapik

Basista Mercyful Fate – Timi Hansen przegrał walkę z rakiem

Krzysztof Natkański

Posłuchaj nowego utworu Korna!

Kinga Parapura

2 komentarze

sevor6 19 sierpnia 2018 at 22:33
0

Gdyby nie ten koncert to nadal bym spotykał się z kobietą, która praktycznie nic do mnie nie czuje. Przestałem słuchać tego zespołu, bo przypomina mi byłą.

Odpowiedz
Aga1978 24 sierpnia 2018 at 19:30
0

Guns N’ Roses muzyka mojego dzieciństwa. Kto tego nie słuchał? A te ballady i szkolne tańce przytulańce…. łza się w oku kręci. ” November Rain” do dziś mnie rozczula a “Welcome To The Jungle” daje kopa energetycznego. Fajnie, że chłopaki dalej grają i koncertują. Chętnie poszłabym na koncert. Muszę przejrzeć dokładnie plan koncertów, może się wybiorę.

Odpowiedz

Zostaw komentarz