Guns N' Roses Logo
Strona główna » Guns N’ Roses w Polsce 2018: bilety i szczegóły koncertu
NEWSY WYDARZENIA

Guns N’ Roses w Polsce 2018: bilety i szczegóły koncertu

Guns N’ Roses z trasą Not in This Lifetime Tour z impetem wkroczą na 13 stadionów W 2018 roku, w tym Z pierwszy w historii koncertem w Estonii. Zespół zagra jako headliner na 5 letnich festiwalach w Europie.

Ponad milion biletów sprzedanych w Europie w 2017 roku udowadnia, że Guns N’ Roses i muzyka rockowa są silniejsze niż kiedykolwiek.

Stadionowa trasa w 2018 roku rozpocznie się 3 czerwca w Berlinie, w Niemczech i obejmie dalszych 17 zaplanowanych koncertów na terenie Wielkiej Brytanii i Europy; w tym w roli headlinera na Download Festival w Wielkiej Brytanii, Firenze Rocks, Download Festival Paris, Graspop Metal Meeting oraz Download Festival Madrid


↘ Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Zespół Guns N’ Roses wystąpi 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety wejdą do regularnej sprzedaży w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Guns N' Roses Chorzów 2018

Informacja prasowa

Podobne artykuły

Irfan zagra w Polsce

Tomasz Koza

Hatebreed i Dying Fetus wspólnie na jedynym klubowym koncercie w Polsce!

Tomasz Koza

Mord’A’Stigmata powraca z nowym albumem “Hope”. Posłuchaj pierwszego utworu!

Tomasz Koza

MetalPoodle: Kanye West w koszulce Testament

Lena Knapik

Premiera teledysku Dragonforce

Lena Knapik

Koncert Marduka w Rzeszowie odwołany!

Dominika Kudła

2 komentarze

sevor6 19 sierpnia 2018 at 22:33

Gdyby nie ten koncert to nadal bym spotykał się z kobietą, która praktycznie nic do mnie nie czuje. Przestałem słuchać tego zespołu, bo przypomina mi byłą.

Odpowiedz
Aga1978 24 sierpnia 2018 at 19:30

Guns N’ Roses muzyka mojego dzieciństwa. Kto tego nie słuchał? A te ballady i szkolne tańce przytulańce…. łza się w oku kręci. ” November Rain” do dziś mnie rozczula a “Welcome To The Jungle” daje kopa energetycznego. Fajnie, że chłopaki dalej grają i koncertują. Chętnie poszłabym na koncert. Muszę przejrzeć dokładnie plan koncertów, może się wybiorę.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!