NEWSY WYDARZENIA

Impact Festival 2018: Ozzy Osbourne w Krakowie. Sprawdź ceny biletów i dalsze szczegóły

Podczas zbliżającej się pożegnalnej światowej trasy, w ramach której artysta wystąpi na Impact Festival, OZZY OSBOURNE – członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy®, piosenkach, autor piosenek – świętować będzie ponad pięć dekad na scenie (łącznie jako artysta solowy i główny wokalista założonego w 1968 roku Black Sabbath – 18,262 dni. Ponad 2,500 koncertów.). Trasa, która poprowadzi OZZY’ego z koncertami dookoła świata i potrwa aż do 2020 roku, będzie ostatnią światową trasą legendarnego artysty. OZZY nadal będzie jednak grać wybrane koncerty.

„Ludzie ciągle pytają mnie, kiedy przechodzę na emeryturę,” mówi OZZY. “To będzie moja ostatnia światowa trasa, ale nie mogę powiedzieć, że nie będę występował tu i tam.”

Podczas trasy OZZY’emu towarzyszyć będą długoletni współpracownicy Zakk Wylde (gitara), Blasko (bas), Tommy Clufetos (perkusja) i Adam Wakeman (klawisze).

System of a Down, Linkin Park, Aerosmith, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Godsmack, Thirty Seconds To Mars, Korn, Paramore, Slipknot i wielu, wielu innych – to już za nami.

Nadszedł czas na szóstą edycję! W 2018 roku spotykamy się po razy drugi w Krakowie! Tym razem z Ozzy’m Osbourne’m.

Bilety na Impact Festival 2018 w cenach 235 zł – 831 zł dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od wtorku 7 listopada od 10.00. Przedsprzedaż potrwa 36 godzin. Więcej szczegółów poznacie tutaj i tutaj.

Dla pozostałych fanów sprzedaż ruszy w czwartek, 9 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

Informacja prasowa / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Cattle Decapitation przedstawia nowy skład

Agata Laszuk

Amorphis i Królowa Czasu. Nowy album już w maju

Lena Knapik

MetalPoodle: Ozzy Osbourne rezygnuje z prowadzenia samochodu

Lena Knapik

Zostaw komentarz