In Flames Festival - Borgholm Brinner
Strona główna » In Flames organizuje własny festiwal
NEWSY WYDARZENIA

In Flames organizuje własny festiwal


Wydarzenie to odbędzie się w ruinach znajdującego się na wyspie na wschodzie Szwecji zamku Borgholm, który w 1806 roku spłonął w wyniku pożaru. Każdego dnia In Flames zagra jako główna gwiazda, grając po około pięciu innych kapelach, których nazwy nie zostały jeszcze opublikowane.

“Borgholm Brinner” czy też “Borgholm Is Burning”.

Tak brzmi nazwa dwudniowego festiwalu organizowanego przez samą grupę In Flames. Impreza odbędzie się w piątek 27 lipca i sobotę 28 lipca 2018. Dzięki festiwalowi fani zespołu mogą stać się częścią kamienia milowego w historii zespołu. Będzie to wyjątkowy weekend wypełniony koncertami, najlepszym jedzeniem i napojami (w tym piwem marki należącej do Andersa Fridéna and Björna Gelotte ‘Frequency Beer Works’ i ginem ‘In Flames’) i kilkoma innymi niespodziankami.

Anders Fridén:

Myślę, że każdy zespół marzy, by kiedyś to zrobić – przynajmniej my zawsze mieliśmy to marzenie gdzieś z tyłu głowy i wydaje się, że teraz jest najlepszy moment na jego zrealizowanie. Niezależnie od organizowania własnego festiwalu uważam, że to uczucie nie do opisania – połączyć naszą muzyką ludzi, stworzyć dzięki niej pewną społeczność, a jeszcze bardziej zwariowane jest to, że możemy tę społeczność zebrać w jednym, fizycznym miejscu – grać i razem cieszyć się muzyką, razem pić i tak dalej; zwłaszcza, jeśli tym miejscem jest zamek. To nie byłby festiwal In Flames, gdyby odbywał się na jakimś brudnym polu. To musi być coś wyjątkowego, by nasi fani doświadczyli tego, co najlepsze, byśmy mogli odpłacić im za bycie z nami przez 20 lat niesamowitym weekendem, którego nigdy nie zapomną. Wybraliśmy też najlepsze zespoły do zagrania razem z nami i mimo tego, że nie możemy jeszcze potwierdzić kto zagra, możemy na pewno obiecać, że nie będzie rozczarowań.


Źródło: Metalstorm.net

Podobne artykuły

Ulver na trzech koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Nowy, akustyczny album Avenged Sevenfold już dostępny

Tomasz Koza

MetalPoodle: Ozzy Osbourne rezygnuje z prowadzenia samochodu

Lena Knapik

Streaming nowego mini-albumu Mastodon

Agata Laszuk

Batushka (Krysiuk) wydaje oświadczenie w sprawie konfliktu i zapowiada nową płytę pt. „Hospodi”

Paweł Kurczonek

Evanescence podbija serca na całym świecie! W czerwcu zagra w Warszawie.

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!