Iron Maiden, dwa koncerty w Krakowie 2018
Strona główna » Iron Maiden w Polsce 2018 oficjalnie potwierdzone
NEWSY WYDARZENIA

Iron Maiden w Polsce 2018 oficjalnie potwierdzone

Uff! A jednak, koncert Iron Maiden w Polsce w 2018 roku został oficjalnie potwierdzony. Jak wcześniej przypuszczaliśmy, europejska trasa “Legacy of the Beast Tour 2018” została ujawniona dokładnie o godzinie 14:00. Pomimo wielu niepewności oraz niepotwierdzonych informacji, nareszcie “jesteśmy w domu”.

Po ogromnym sukcesie światowej trasy w 2016 i 2017 roku, promującej 16-sty album studyjny “The Book Of Souls”, IRON MAIDEN wyruszają w trasę w 2018 roku grając koncerty w arenach oraz na festiwalach w Europie w ramach światowej trasy Legacy Of The Beast. Trasa rozpocznie się 26 maja w Tallinnie w Estonii a zakończy się w londyńskiej arenie O2 10 sierpnia. Koncert Iron Maiden w Polsce odbędzie się 27 lipca 2018 roku w TAURON Arenie Kraków. Pełną informację o europejskiej trasie koncertowej można znaleźć na ironmaiden.com. Trasa potrwa do 2019 roku.

Pomysł na “Legacy Of The Beast World Tour” został zainspirowany grą komórkową i komiksem o takiej samej nazwie. Scenografia będzie zawierać wiele różnych, ale powiązanych ze sobą „światów”, a lista utworów będzie obejmować materiał z lat ’80 z kilkoma niespodziankami z późniejszych albumów, dzięki temu będzie różnorodna.


Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Jak donosi oficjalna strona Iron Maiden, występ w Polsce odbędzie się nie jak wcześniej sugerowano – 23 czerwca 2018 r. na poznańskim Stadionie Miejskim, a 27 lipca w krakowskiej Tauron Arenie. Jako gość specjalny w europejskiej trasie ma zostać Killswitch Engage i zagrają oni na wybranych koncertach, nie jak wcześniej spekulowano, czyli Judas Priest i Anthrax, choć na dalsze szczegóły musimy zaczekać.

Sprzedaż biletów na większość koncertów rozpocznie się w piątek 25 listopada, więcej informacji na IronMaiden.com. Przedsprzedaż dla członków Fan Clubu rozpocznie się w poniedziałek 20 listopada o godzinie 10:00.

Przedsprzedaż biletów na koncert w Krakowie dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 22 listopada o godzinie 10:00 i zakończy się 23 listopada o godzinie 22:00.

Bilety na koncert w Krakowie w cenie od 199 zł wejdą do regularnej sprzedaży 24 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Źródło: IronMaiden.com / Informacja prasowa

Podobne artykuły

World of Tanks nawiązuje współpracę z Sabaton

Tomasz Koza

To prawdopodobnie pożegnalna trasa KISS

Dominika Kudła

August Burns Red na jedynym koncercie w Polsce

Tomasz Koza

Blindead przedstawia nowy singiel

Tomasz Koza

Ghost ponownie w Polsce

Tomasz Koza

Slipknot – Day Of The Gusano: Live In Mexico Premiera 20 października 2017

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!