NEWSY WYDARZENIA

Jeff Waters o europejskiej trasie Annihilator w 2018 roku

Kanadyjscy weterani thrash metalu z Annihilator ogłosili europejską trasę koncertową “A Tour For The Demented”, planowaną na październik/listopad/grudzień 2018.

Trasa będzie promować najnowszy album grupy, wydany 3 listopada 2017 “For The Demented”. Jak można zauważyć na zamieszczonej poniżej grafice z datami, na liście znajdują się również dwie daty koncertów w Polsce – 24 listopada 2018 Annihilator zagra w katowickim Mega Club, zaś 25 listopada 2018 odwiedzi Warszawę i mieszczący się w niej klub Proxima.

Szczegóły koncertów Annihilator w Polsce w 2018 roku znajdziecie tutaj.

Komentarz lidera zespołu, Jeffa Watersa:

Jesteśmy totalnie podjarani myślą o naszej dwumiesięcznej europejskiej trasie „A Tour For Demented”. Rozpocznie się ona w październiku 2018 i potrwa aż do grudnia. Ekscytujące jest też to, że planujemy zabrać ze sobą więcej sprzętu – będziemy grać w większych klubach i chcemy dać wam najlepsze doświadczenia wizualne, jakie zdołamy. W koncertach Annihilator zawsze chodziło o muzykę i energię gry na żywo, jednak „A Tour For The Demented” będzie również czymś do ‘zobaczenia’. Kupujcie bilety, nie możemy się doczekać by was wszystkich zobaczyć!

Europejska trasa Annihilator 2018


Źródło: Facebook / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

70000 Tons of Metal. Pływający festiwal, na którym każdy chciałby być!

Agata Laszuk

Metalmania 2017: nowe zespoły w programie festiwalu

Tomasz Koza

20. rocznica wydania „Virtual XI” Iron Maiden – czy to najgorsza płyta zespołu?

Szymon Grzybowski

Zostaw komentarz