Strona główna » Kolejne szczegóły festiwalu Metalmania 2018 w Katowicach
NEWSY WYDARZENIA

Kolejne szczegóły festiwalu Metalmania 2018 w Katowicach


Już 7 kwietnia odbędzie się XXIV edycja Metalmanii. Headlinerem festiwalu będzie norweski Emperor. Na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka zagranicznej oraz polskiej sceny metalowej i tego dnia w Spodku wystąpią 22 zespoły.

Osobą, która poprowadzi tegoroczną edycję Metalmanii, będzie Jarek Szubrycht. Dziennikarz, redaktor naczelny „Gazety Magnetofonowej”.

Stał już na scenie Metalmanii, wiele lat temu, jako wokalista grupy Lux Occulta. Niejedną Metalmanię też opisał, z większością wykonawców, którzy przewinęli się przez festiwal, robił wywiady – najpierw do magazynu “Thrash’em All”, później m.in. do portalu Interia. W 2018 roku wróci w roli konferansjera, czyli kogoś, kto ma swoje pięć minut tylko dlatego, że trzeba rozstawić bębny i zmienić piece kolejnemu zespołowi. Postara się dobrze ten czas wykorzystać.

A dla wszystkich tych, którzy już odliczają do 7 kwietnia – specjalna niespodzianka: fanowska wersja festiwalowego plakatu oraz film z zeszłorocznej edycji Metalmanii. Film zobaczyć można w tym miejscu. W dokumencie tym zobaczyć można nie tylko fragmenty występów gwiazd zeszłorocznej Metalmanii, ale i wywiady z muzykami, gośćmi specjalnymi, a wszystko to w klimacie prawdziwego metalowego święta.

Najnowsza edycja Metalmanii będzie nie tylko jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń przyszłego roku, ale i prawdziwym metalowym świętem.

Na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej, nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla fanów metalu. Metalmania pozostaje wierna swojej formule i fani będą mogli zobaczyć najlepszych, różnorodnych pod względem metalowej stylistyki wykonawców.

Ostatnia edycja Metalmanii odbyła się 22 kwietnia ubiegłego roku w katowickim Spodku, a wystąpiły wtedy takie formacje jak m.in. Samael, Coroner, Moonspell czy Sodom.

7.04.18 – Katowice, Spodek

Ceny biletów w przedsprzedaży:

  • FAN – 666 PLN
  • Loża – 355 PLN
  • Sektory czerwone H, J – 260 PLN
  • Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 220 PLN
  • Sektory niebieskie od XI rzędu – 180 PLN
  • Płyta – 190 PLN

Bilety jeszcze w sprzedaży: shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE), eventim.pl, ebilet.pl, biletin.pl, ticketportal.pl.

Bilety kupować można także w stacjonarnych punktach sprzedaży (m.in. sieć sklepów EMPiK, Media Markt, Saturn).

Bilety dla niepełnosprawnych (osoby poruszające się na wózkach) dostępne są na shop.metalmind.com.pl, ilość ograniczona, miejsca na poziomie czerwonym sektorów H i J.

Festiwal Metalmania 2018 w Katowicach

Informacja prasowa

Podobne artykuły

Bruce Dickinson: „Jeśli nie tworzycie nowej muzyki, to po co zawracać głowę?”

Agata Laszuk

Mikael Åkerfeldt: Nowy album Opeth „może w połowie lub pod koniec 2019 roku”

Agata Laszuk

Above Aurora zapowiada nowy mini-album “Path to Ruin”

Agata Laszuk

Ozzy Osbourne – “Nie jestem uzależniony od seksu”

Lena Knapik

Summer Dying Loud 2017 w Aleksandrowie Łódzkim za niecały miesiąc!

Tomasz Koza

Posłuchaj pierwszego singla z najnowszego albumu Therion – “Beloved Antichrist”

Lena Knapik

Zostaw komentarz