Strona główna » Krakowski koncert Angelcorpse przeniesiony. Do wygrania bilety.
NEWSY WYDARZENIA

Krakowski koncert Angelcorpse przeniesiony. Do wygrania bilety.

Jeden z najbardziej bezwzględnych zespołów, jakie kiedykolwiek nosiła Ziemia, powraca. Tak, Angelcorpse wracają. Tej jesieni, Pete Helmkamp, Gene Palubicki i Ron Parmer zaprowadzą death metalową dyktaturę na Starym Kontynencie. Dotrze ona również do Polski, gdzie Amerykanie dadzą jedyny koncert 30 października w Krakowie w klubie Żaczek (al. 3 Maja 5), a nie jak wcześniej zapowiadano w klubie Rotunda.

Z okazji przypadającej na ten rok rok, 20. rocznicy wydania studyjnego debiutu, Angelcorpse postanowili zaatakować świat po raz kolejny. Niedawny koncert zespołu na Netherlands Deathfest w Tilburgu nie pozostawił najmniejszych wątpliwości: ci kolesie wciąż pragną siać śmierć, pluć w oblicza bogów i deptać wszelkie świętości. I nie cofną się przed tym ani na krok. Gwiazdę wieczoru wspierać będą: Stillborn, Voidhanger i Ragehammer.

Wraz z organizatorem Left Hand Sounds mamy do rozdania zaproszenia na to wydarzenie. Aby wziąć udział konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku odbył się ostatni koncert Angelcorpse w Polsce? Odpowiedzi ślijcie na adres redakcja (małpa) metalnews.pl z dopiskiem “Konkurs Angelcorpse, w treści oprócz poprawnej odpowiedzi podawajcie swoje imiona i nazwiska. Zakończenie w poniedziałek (24.10).

Podobne artykuły

Gitarzysta Megadeth został ojcem bliźniaków

Lena Knapik

Omnium Gatherum, Skálmöld i Stam1na na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Angela Gossow wraca do muzyki i opowiada jak były manager mógł zniszczyć Arch Enemy

Lena Knapik

AntropomorphiA zdradza szczegóły nowego albumu

Lena Knapik

Neil Peart – perkusista Rush zmarł w wieku 68 lat

Krzysztof Natkański

Vallenfyre headlinerem trzeciej edycji Into the Abyss

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!