Linkin Park Chester
Strona główna » Linkin Park zapowiada wyjątkowy koncert ku pamięci Chestera
NEWSY WYDARZENIA

Linkin Park zapowiada wyjątkowy koncert ku pamięci Chestera
Muzycy z Linkin Park postanowili jeszcze raz pożegnać swojego kolegę i wokalistę, który w lipcu tego roku odebrał sobie życie. 27 października w klubie Hollywood Bowl w Los Angeles kapela zagra specjalny koncert ku pamięci Chestera Benningtona.

Jak zapowiada na swoim facebookowym profilu Linkin Park, który na scenie pojawi się pierwszy raz od śmierci Chestera:

Do zespołu dołączy wielu innych artystów, aby w tę niezapomnianą noc uczcić człowieka, który wpłynął na życie tak wielu ludzi na całym świecie.

Równocześnie z postem muzycy udostępnili teledysk, składający się w dużej mierze z nagrań fanów, do tytułowego utworu z ostatniej płyty “One More Light”. Klip wyreżyserował członek zespołu Joe Hahn oraz często współpracujący z grupą Mark Fiore. Hahn o obrazie:

Praca nad nim była niesamowicie emocjonalna, zwłaszcza oglądanie tego. Robiąc to, stanęliśmy naprzeciwko naszym największym lękom, ale to umożliwiło wykorzystanie naszych talentów, aby przynieść trochę światła tym, którzy go potrzebują.

Mike Shinoda o utworze:

Utwór “One More Light” został napisany z intencją przesłania miłości tym, którzy utracili kogoś bliskiego. Teraz my jesteśmy w takiej sytuacji. Fani z całego świata, przesyłając obrazy, nagrania, zdjęcia, okazali tę miłość zespołowi i upamiętnili naszego drogiego przyjaciela, Chestera. Jesteśmy bardzo wdzięczni i nie możemy się doczekać, aż was zobaczymy.
Źródło: Facebook, Blabbermouth.net

Podobne artykuły

Marduk 1 maja zagra w Poznaniu

Tomasz Koza

Metallica w Polsce: pakiet VIP za 10.000 zł

Tomasz Koza

Pearl Jam w Polsce w 2018? Kolejne przecieki na nt. europejskiej trasy

Agata Laszuk

Drowning Pool z nowym wokalistą?

Lena Knapik

Obejrzyj ostatni występ Warrela Dane’a

Agata Laszuk

Zakk Wylde przedstawia swój nowy teledysk

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!