Metallica
Strona główna » Metallica przygotowuje “…And Justice For All” i „Black Album” w wersji deluxe
NEWSY PŁYTY

Metallica przygotowuje “…And Justice For All” i „Black Album” w wersji deluxe
Metallica przygotowuje zremasterowane wersje swoich dwóch albumów w wersji deluxe – „…And Justice For All” i „Metallica” (znany również pod nazwą “The Black Album”). W związku z tym prosi swych hardkorowych fanów o pomoc w stworzeniu zawartości nowych edycji.

„Po wydaniu deluxe box setów „Kill ‘Em All” i „Ride The Lightning” oraz „Master Of Puppets” już za mniej niż miesiąc, czas powoli brnąć do przodu z „…And Justice For All” i „Metallica”.
Jak być może pamiętacie, poprosiliśmy Was o pomoc w tworzeniu zawartości pierwszych trzech wydań pudełkowych i teraz poprosimy o to ponownie, by były to wydania stworzone nie tylko przez nas, ale i przez naszych fanów. Poszukujemy wszystkiego, co możecie mieć z okresu od sierpnia 1987 do czerwca 1993… Zdjęcia (zrobione przez was!), ulotki, fragmenty biletów, przepustki na backstage i wszystko to, co można uznać za pamiątkę z tego okresu. Jeśli przeprowadzaliście w tamtym czasie wywiad z Jamesem, Larsem, Kirkiem czy Jasonem, dajcie nam znać!

Zostawcie swój ślad na tych albumach poprzez wysłanie nam waszej opowieści na [email protected], gdzie uzyskacie więcej informacji na temat przekazania tych małych kawałeczków historii. Nic nie jest zbyt małe czy trywialne… Podzielcie się swoimi zbiorami z innymi fanami i bawcie się dobrze, idąc z nami aleją wspomnień.”

Natomiast już teraz można zamówić limitowany, numerowany box-set reedycji “Master of Puppets”. Zestaw zawiera 3 LP (z kodem do ściągnięcia cyfrowej wersji płyty), 10 płyt CD, 2 płyty DVD, kaseta, książka w twardej oprawie zawierająca niepublikowane wcześniej zdjęcia, karty z rękopisami tekstów, 6 przypinek i litografię “Damage Inc.”

Metallica - Master Of Puppets - Box Super Deluxe Edition

Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Metallica: WorldWired Tour – bilety już w sprzedaży

Tomasz Koza

Negură Bunget w następny czwartek zagra w Krakowie

Tomasz Koza

Daniel Erlandsson (Arch Enemy) o wkładzie Angeli Gossow w nowy materiał

Dominika Kudła

Według Daniego Filtha nowy album Cradle of Filth będzie „brzmiał świetnie”

Bartłomiej Pasiak

Nocny Kochanek w grze komputerowej

Tomasz Koza

Nowa polityka Spotify będzie cenzurować utwory muzyków oskarżanych o przemoc

Dominika Kudła

1 komentarz

lah 14 października 2017 at 20:53

Trzeba im wysłać gitarę basową do “And justice” 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!