Strona główna » Moanaa, Whalesong i Tsima zagrają we Wrocławiu
NEWSY WYDARZENIA

Moanaa, Whalesong i Tsima zagrają we Wrocławiu

 

Smutek, chłód i trochę mroku – czyli połową wakacji w Black Moon będziemy świadkami muzycznej uczty, w której kapele zabiorą nas do swoich światów kreowanych za pomocą dźwięków post-metalowych, noise’owych oraz industrialnych.

Moanaa (Bielsko-Biała) – wywodzący się z południa Polski kwintet zdołał dotychczas wydać własnym sumptem debiutancką płytę „Descent” (2014), a także wielokrotnie zaprezentować się na krajowych scenach. W ostatnich miesiącach, Moanaa brała udział w trasie “Days of No Light” wraz z Blaze of Perdition i Mord’A’Stigmata, a także w tegorocznym Castle Party, w ramach którego wystąpiła na scenie kościoła poewangelickiego w Bolkowie wraz z m.in. Furią.

„Passage” to dowód, że najlepsze zespół ma dopiero przed sobą. Album, zarejestrowany w Heaven’s Sound przez Marcina Piekło i słynnym Czyśccu przez Nihila, a zmiksowany w Satanic Audio przez Haldora Grunberga to bilet do wyjątkowo bogatego i przestrzennego świata Moany. Końcem 2016 roku Maciek Kosarz zastąpił gitarzystę Jakuba Piwowarczyka.

Whalesong (Tarnowskie Góry) – grupa łącząca post metal, industrial, no wave i drone doom. Dotychczas wydali 2 EP oraz zremiksowali 3 utwory dla Cult of Luna. Na jesień zaplanowana jest premiera pierwszego pełnego albumu (gościnnie m.in. muzycy Decapitated, Medeia). Przez prasę okrzyknięci kontynuatorami tradycji Godflesh i Swans. Grupa na żywo chętnie stawia na otwarte formy swoich kompozycji dzięki czemu żaden koncert nie jest taki sam.

Tsima (Bolesławiec) – post metalowy zespół mający na koncie dwa klimatyczne instrumentalne wydawnictwa – “Juniper” (2013) oraz “Shatter” (2014). Na żywo usłyszymy jednak nowe dokonania grupy, którymi odcinają się od przeszłości, powstałe wskutek kompozycyjnych wycieczek w nieznane dotąd rejony.

Kiedy: 28.07
Gdzie: Black Moon, ul. Robotnicza 8, 53-608 Wrocław

Bilety:
– w przedsprzedaży w cenie 20 zł w recepcji Black Moon, sprzedaż internetowa
– w dniu koncertu w cenie 30 zł

Informacja prasowa organizatora


Podobne artykuły

The Lowest oskarża członków Blaze Of Perdition o powiązania z NSBM

Agata Laszuk

Tony Iommi o przyszłości swojej i Black Sabbath

Lena Knapik

Nowy album Killswitch Engage w 2018 roku?

Dominika Kudła

Afterparty po koncercie Rammstein w Chorzowie

Bartłomiej Pasiak

Metallica zapowiada powrót na scenę

Bartłomiej Pasiak

Trivium, Power Trip i Venom Prison w marcu przyjedzie do Polski

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!