NEWSY WYDARZENIA

Najbliższe koncerty Kataklysm będzie można obejrzeć na żywo przez internet
Jak pokazują ostatnie tygodnie, coraz więcej zespołów decyduje się na udostępnianie koncertów na żywo. Mamy za sobą pamiętny streaming koncertu Satyricon z okazji wydania ich nowego albumu i koncert Amorphis w Helsinkach, który można było obejrzeć przy pomocy technologii VR.

Jeśli jesteście fanami Kanadyjczyków z Kataklysm to zapewne wiecie, że właśnie są w trakcie europejskiej trasy koncertowej. Niestety, w programie trasy zabrakło Polski, ale nic straconego – już w tym tygodniu macie trzy szanse na zobaczenie zespołu na żywo, i to bez wychodzenia z domu. Wystarczy posiadać konto na Twitterze, Instagramie lub Facebooku.

W poście na Facebooku zespół ogłosił, że koncerty zaplanowane na 17, 18 i 19 października będzie można bezpłatnie obejrzeć w ramach streamingu online na wybranej platformie. Każdy z nich ma się rozpocząć o 19 czasu polskiego. Oglądanie streamingu to może nie to samo, co bycie na koncercie, ale trzeba przyznać, że to bardzo miły gest ze strony zespołu.

Można pokusić się o stwierdzenie, że fani nie mieli szansy przyjść na koncert Kataklysm, więc Kataklysm postanowił „przyjść” do fanów.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Warsztaty perkusyjne z Georgem Koliasem w Opolu w ramach Drum fest 2017

Tomasz Koza

Wokalista Testament postanawia ograniczyć marihuanę

Lena Knapik

Pierwsi artyści na Summer Dying Loud 2018 już znani

Tomasz Koza

Zostaw komentarz