INNE NEWSY

Nergal: „Czuję się wygłodniały”


Wygląda na to, że Adam „Nergal” Darski nie będzie miał najmniejszych problemów ze stworzeniem następcy „The Satanist”. Jak wypowiedział się w wywiadzie dla Metal Hammer:

Odtąd całą moją energię poświęcę Behemothowi.
(…) Jestem bardzo podekscytowany tekstami na nowy album i wygląda na to, że będę odpowiedzialny za większość z nich. Zdecydowanie nie brakuje mi inspiracji.
(…) Kiedy skończyłem pracę nad “The Satanist”, miałem w zasadzie dość muzyki. Nie byłem pewien, czy zostały we mnie jeszcze jakieś ekstremalne dźwięki. Musiałem więc wyrównać mój poziom energii przy pomocy Me And That Man i ku mojemu zdziwieniu, kiedy wróciłem potem do ‘black metalowej jaskini’, byłem bardziej kreatywny niż kiedykolwiek. Nie mogłem przestać pisać kawałków! Zwykle jestem super-wypalony po procesie tworzenia albumu, ale w tym momencie nie tylko mam mnóstwo pomysłów, ale czuję się też jakbym wziął jakieś prochy! Kipię energią! Czuję się wygłodniały.

Zapytany o to, czego mogą spodziewać się fani po następnym albumie, Nergal odpowiedział:

“Evangelion” był najbardziej perfekcyjny pod względem nagrania i brzmienia, ale “The Satanist” był czymś zupełnie innym. Nowy album również będzie czymś innym, tego jestem pewien. Kiedy ludzie mówią mi “musisz przebić ‘The Satanist'”… Niczego nie muszę przebijać. Muszę jedynie upewniać się, że nasza kariera idzie naprzód. Pójdziemy w innym kierunku, by nie utknąć w tym samym punkcie.

Kurtki dla fanów rocka i metalu!
Oryginalne kurtki dla fanów rocka i metalu.

Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Klaus Meine ze Scorpions: „Idziemy w dobrą stronę, aby album ukazał się w przyszłym roku”

Bartłomiej Pasiak

Papa Roach… to znaczy Machine Head przedstawia nowy singiel “Bastards”

Tomasz Koza

Obejrzyj nowy teledysk grupy Belphegor do utworu “Baphomet”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz