Nowy album Tool jednak w 2018 roku?

Czyżbyśmy mieli jednak dożyć nowego albumu wydanego przez Tool?

Jak wynika z ostatniego wydania “The MetalSucks Podcast” – wygląda na to, że tak. Danny Carey, pełniący w Tool obowiązki perkusisty zdradził interesujący szczegół dotyczący nowego albumu:

The MetalSucks Podcast: – Mój współprowadzący, Brandon, rozmawiał w tym roku z Justinem Chancellorem, który dał nam do zrozumienia że nowy album Tool pojawi się w roku 2018. Jak bardzo Justin nas okłamał w skali 1-10?

Danny Carey:Nie okłamał Was. W tej skali byłoby to zero. Ten album wyjdzie. Zostanie wydany w 2018.

W innym wywiadzie dla Loudwire Carey zdawał się mieć podobne zdanie:

Naciskany o odpowiedź na pytanie, czy fani mogą spodziewać się nowego albumu Tool w 2018, Carey oznajmił przesuwając swoje chipsy na środek stołu:

Tak. Zdecydowanie tak. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, prawdopodobnie skończymy go w pierwszej połowie roku. Jest jeszcze proces fizycznej produkcji albumu; nie mogę przewidzieć, kiedy konkretnie wydamy tę płytę.

Pozostaje tylko pytanie, czy aby na pewno fani uwierzą w takie zapewnienia? W końcu oczekiwanie na nowy album Tool stało się już w metalowych kręgach tematem żartów. Jak będzie tym razem? Odpowiedź może nam dać tylko czas.

Źródło: MetalInjection.net / Fot. Materiały promocyjne

KOMENTARZE

  • P.
    6 marca 2018 | 09:27
    Link

    Nie ma opcji. Jak wyjdzie to uwierzę. Inaczej “nowa płyta Toola” to taki sam pewniak jak Wielka Stopa, Half-Life 3 czy potwór z Loch Ness.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *