NEWSY WYDARZENIA

Pearl Jam w Polsce: ruszyła sprzedaż biletów

Pearl Jam ogłasza trasę po Europie w Wakacje 2018

SEATTLE – Pearl Jam zagra 14 koncertów w ramach europejskiej trasy koncertowej w czerwcu i lipcu 2018 roku. Trasa rozpocznie się 12 czerwca w Amsterdamie, a zakończy 14 lipca w Lizbonie. Podczas trasy zespół zawita po raz pierwszy od 1996 roku do Rzymu i zagra swoje pierwsze koncerty w Padwie (Włochy) i w Krakowie (Polska).

Koncert Pearl Jam w Polsce odbędzie się 3 lipca 2018 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety w cenach 335 zł – 375 zł (trybuny), 375 zł (płyta). Dostępne w srzedaży na LiveNation.pl.

O Pearl Jam:

22 października 2015 roku minęło 25 lat od pierwszego koncertu Pearl Jam. Po dziesięciu albumach studyjnych, setkach wyjątkowych występów na żywo i oficjalnych bootlegów koncertowych zespół ciągle cieszy się uznaniem krytyków i sukcesem komercyjnym – sprzedał ponad 85 milionów albumów na świecie i w tym roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Z okazji legendarnych, wyprzedanych występów Pearl Jam na stadionie Wrigley Field podczas historycznego dla klubu Chicago Cubs sezonu World Series, zespół wydał niedawno film dokumentalny “Let’s Play Two” i towarzyszącą mu ścieżkę dźwiękową. Szczegóły na letsplaytwofilm.com.

Informacja prasowa / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Muzycy Iced Earth i Blind Guardian tworzą trzeci album projektu Demons & Wizards

Lena Knapik

In Flames z nowym teledyskiem

Lena Knapik

Linkin Park zapowiada wyjątkowy koncert ku pamięci Chestera

Lena Knapik

Zostaw komentarz