Rotting Christ częścią książki “The Metal Chapters” vol. 1


Okładka książki The Metal Chapters Volume One

Panowie z Rotting Christ zostali zaproszeni do udziału w pierwszej części projektu noszącego nazwę “The Metal Chapters”. Jest to książka, która zawierać będzie dziesięć historii napisanych przez najlepsze z najlepszych zespołów reprezentujących grecką scenę metalową.

Czytelnicy będą mieli możliwość przeczytania nie tylko historii ukazywanych przez każdą z grup. Są to również przesłuchania dołączonej do książki płyty CD i przeczytania tekstów danych utworów. Już dzisiaj możemy posłuchać utworu, który jako swój wkład w projekt nagrał Rotting Christ.

Warto również wspomnieć o kompilacji najlepszych utworów.

Rotting Christ wyda “Their Greatest Spells” 23 marca 2018 nakładem Season Of Mist. Zawierać ona będzie utworu wyselekcjonowane przez samego lidera grupy, Sakisa Tolisa, ale znajdziemy na niej również nowy utwór, zatytułowany „I Will Not Serve”.


9 lutego 2018 zespół z okazji 30-lecia istnienia wydał mini-album „The Call”.

Wydany w formie 7” płyty winylowej krążek zawiera dwa utwory: „The Call” i zarejestrowaną w trakcie koncertu wersję „The Sign of Evil Existence” z udziałem Nergala z Behemoth i Necroabyssusa z Varathron w roli wokali gościnnych.

Źródło: pigi.gr, metalstorm.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *