Sprawdź jak wygląda setlista Helloween podczas trasy “Pumpkins United”

Andi Deris, wokalista obecnego składu Helloween, w klipie wideo ujawnił rąbka tajemnicy odnośnie setlisty nadchodzącej trasy “Pumpkins United:. Oglądacie na własną odpowiedzialność!
Jedyny polski koncert Helloween Pumpkins United odbędzie się w Hali Koło w Warszawie 28 listopada! Muzykom Helloween towarzyszyć będą Michael Kiske i Kai Hansen, którzy współtworzyli zespół w poprzednich latach.

Helloween to bezspornie jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec.

Uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. Do tej pory zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 płyty live, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk, 14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną. Podczas pracy nad książką “Hellbook”, dokumentującej działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził się pomysł trasy “Pumpkins United”. Fani nigdy nie przestali prosić o takie ‘zjednoczenie’ i w końcu dostają swoje marzenie.


Inf. Prasowa / Fot. Materiały prasowe

KOMENTARZE

  • lah
    6 września 2017 | 10:28
    Link

    Sory, ale nigdy chyba nie zrozumiem ludzi którzy koniecznie chcą znać setlistę przed koncertem. Emocje, element zaskoczenia – to wszystko pada wtedy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *