Scorpions
Strona główna » Szaleństwo, Scorpions opanowało cały świat!
NEWSY WYDARZENIA

Szaleństwo, Scorpions opanowało cały świat!
2017 CRAZY WORLD TOUR, zespół Scorpions rozpoczął 8 czerwca w miasteczku Montbeliard na wschodzie Francji. Stamtąd show powędrowało na festiwal do Szwecji, a potem odwiedziło Niemcy i Belgię. Rockmeni wyjeżdżają z trasą także do Stanów Zjednoczonych i Kanady, jednak już jesienią znów powrócą na Stary Kontynent, aby zagrać 1 grudnia w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot.

Dokładnie 14 września, w Reading w Pensylwalni, formacja Scorpions rozpocznie tegoroczną amerykańską odsłonę trasy koncertowej “2017 CRAZY WORLD TOUR”. W ramach tournée zespół zaplanował jak dotąd 17 występów na scenach największych obiektów koncertowych w Stanach Zjednoczonych m.in.: Madison Square Garden w Nowym Jorku czy The Forum w Los Angeles. Z kolei z początkiem listopada Klaus Meine, Rudolf Schenker, Matthias Jabs, Mikkey Dee oraz Paweł Mąciwoda powrócą na Stary Kontynent i odwiedzą: Rosję, Ukrainę, Norwegię, Szwecję, Finlandię, Danię, Polskę, Czechy, Słowenię oraz Serbię.

Kolejna trasa koncertowa i ponad 50 lat aktywności scenicznej grupy Scorpions to bez wątpienia powód do dumy. Jak podkreślają znawcy, mało która gwiazda potrafi wytrwać na scenie przez tyle dekad w nieustająco wysokiej formie, dbając jednocześnie o swoją publiczność.

Scorpions World Tour 2017

Scorpions to prawdziwa legenda. Sam zaczynałem słuchanie muzyki rockowej tak naprawdę od płyt winylowych tej niemieckiej grupy. Jest to fenomen, że grając tyle lat cały czas są na topie i przyciągają tłumy na swoje koncerty. – zdradza Marcin Koćmierowski, manager Nocnego Kochanka.

Scorpions to prawdziwa maszyna, która pędzi cały czas do przodu. Od ponad pięciu dekad dostarcza fanom występy na nieustająco wysokim poziomie. Warto zaznaczyć, że w maju 2015 grupa wypełniła po brzegi Atlas Arenę, a następnie w marcu 2016 uzyskała jeszcze lepszy wynik sprzedażowy zapełniając TAURON Arenę Kraków. Oprócz fantastycznych efektów dźwiękowych, grupa dostarcza swoim fanom show na najwyższym, światowym poziomie. – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która już w grudniu organizuje koncert legendy rocka.

Koncert Scorpions, który poprzedzi występ Nocnego Kochanka zaplanowany jest na 1 grudnia tego roku w hali ERGO ARENA. Wejściówki można nabywać poprzez strony internetowe: bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.

Inf. Prasowa / Fot. Materiał prasowe

Podobne artykuły

Jesper Strömblad: “In Flames powinien zmienić nazwę”

Lena Knapik

Album „Hospodi” zespołu Batushka (Krysiuk) najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce

Szymon Grzybowski

Gorąca premiera “Interdimensional Summit”, nowego utworu Dimmu Borgir!

Tomasz Koza

Knock Out Productions zapowiada styczniowy koncert Amorphis, Soilwork, Jinjer i Nailed to Obscurity

Agata Laszuk

Przeczytaj fragment książki “System Of A Down. Hipnotyczny krzyk”

Tomasz Koza

Killswitch Engage na jedynym koncercie w Polsce w 2018 roku!

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!