NEWSY WYDARZENIA

The Rolling Stones powracają po 11 latach do Polski!


(Oficjalnie) Potwierdziło się to, o czym informowaliśmy kilka dni temu – The Rolling Stones zagrają nie 7, a jednak 8 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie!

To z pewnością najważniejsze koncertowe ogłoszenie tego roku w Polsce i jedno z największych kulturalnych wydarzeń.

Legendarni Stonesi cały czas nie mają w planach przejścia na emeryturę i latem wyruszą w kolejne tourne. Polski koncert grupy będzie ostatnim przystankiem europejskiej części trasy „No Stopping Tour” i będzie to zarazem pierwsza wizyta ekipy Micka Jaggera w naszym kraju od 11 lat. Do tej pory The Rolling Stones występowali w Polsce czterokrotnie – w warszawskiej Sali Kongresowej w 1967 roku (dwa koncerty jednego dnia), na Stadionie Śląskim w Chorzowie w 1998 oraz na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w 2007.

Przedsprzedaż biletów na polski koncert The Rolling Stones rozpocznie się 27 lutego.

Więcej na temat wejściówek możecie znaleźć na oficjalnej stronie zespołu. Aby móc dokonać zakupu wymagane jest podanie swojego maila, na który otrzymacie specjalny link weryfikacyjny.

Mimo, iż Stadion Narodowy może pomieścić na koncertach około 70 000 osób, zapotrzebowanie na bilety będzie najprawdopodobniej znacznie większe.

Tym, którym nie uda się dostać wejściówek na warszawski koncert, pozostają jeszcze między innymi występy w Pradze, Berlinie czy Stuttgarcie.

Źródło: Facebook.com/therollingstones / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Darkthrone pracuje nad nową płytą

Dominika Kudła

Lacuna Coil zagra we Wrocławiu

Tomasz Koza

Steve Tucker: „Gadać o „Ilud Divinum Insanus” to trochę tak, jakby gadać ze swoją dziewczyną o jej byłym…” (wywiad)

Agata Laszuk

Zostaw komentarz