NEWSY WYDARZENIA

Venom Inc. wyruszy w europejską trasę koncertową

Venom Inc. wyruszy w europejską trasę koncertową! W czasie trasy wspierać ich będą Amerykanie z Sufocation.

Oba zespoły dysponują wydanym w tym roku świeżym, jeszcze ciepłym materiałem w postaci albumów „Avé” i „…Of The Dark Light”, którego z pewnością nie omieszkają zaprezentować w czasie trasy, która rozpocznie się na początku marca 2018 roku koncertem w brytyjskim Bristolu. Jako support na trasie wystąpią Brazylijczycy z thrashowego Nervosa i pochodzący z Kanady zespół Aeternam, grający melodyjny death metal.

Niestety, na chwilę obecną Polska nie jest ujęta w planie trasy, jednak wkrótce organizatorzy mają ogłosić więcej terminów i lokacji.

Tony „The Demolition Man” Dolan:

Z wielką przyjemnością mogę w końcu ogłosić europejską trasę koncertową, będącą kontynuacją naszej trasy “Blood Stained Earth”, promującej nasz nowy album „Avé”, wydany przez Nuclear Blast. Po rozpoczęciu trasy w USA i po przebyciu Kanady, kontynuujemy naszą podróż i udajemy się w kierunku Europy. Jest nam niezmiernie miło, że możemy połączyć siły z niesamowitymi chłopakami z Suffocation, których zawsze podziwiałem i zawsze uważałem się za wielkiego fana zespołu. To będzie prawdziwe show, nie przegapcie tego! Jakby tego wszystkiego było mało, zaprosiłem do udziału świetny zespół Nervosa z Brazylii, by mogli swoją obecnością wzbogacić trasę. Obiecuję, że wszyscy będziemy krwawić STUPROCENTOWYM METALEM! Do zobaczenia wkrótce i nie pospadajcie z pieprzonych krzeseł! Avé!

Venom INC. trasa 2018

Źródło: Metalstorm.net / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Mustaine w gronie fantastycznej czwórki gitarzystów rytmicznych?

Lena Knapik

Furia ujawnia fakty na temat “Guido”

Tomasz Koza

Metallica w Polsce: pakiet VIP za 10.000 zł

Tomasz Koza

Zostaw komentarz