NEWSY WYDARZENIA

Wiemy kto będzie wspierał Antimatter na trzech koncertach w Polsce

W marcu tego roku. angielski Antimatter wraca do Polski na trzy koncerty – w Katowicach (12 marca, Katofonia), w Warszawie (13 marca, Hydrozagadka) i w Gdańsku (14 marca, Protokultura).

Dwa lata temu Anglicy wydali szósty album studyjny zatytułowany “The Judas Table (Prophecy)”. Obecna trasa, w dziesiątą rocznicę ukazania się krążka “Leaving Eden” stanowić będzie podsumowanie ostatniej dekady działalności zespołu.

Jako support w trzech miastach wystąpi Sounds Like the End of the World – pięcioosobowy zespół instrumentalny z Gdańska, grający post-rock. W 2014 r. ukazał się ich debiutancki album “Stages of Delusion”.

Jako gość specjalny w Katowicach zagra Them Pulp Criminals – rezultat dżentelmeńskiej umowy pomiędzy wokalistą Tymkiem Jędrzejczykiem (Ragehammer, Exmortum) i kompozytorem Igorem Herzykiem. Muzyka Them Pulp Criminals rezonuje podupadającym duchem Krakowa. To dark-folkowe opowieści z otchłani widzianej oczami samotnika, historie o dekadencji, namiętnościach, krwi oraz siarce, podane z klasą i zaśpiewane szarmancką frazą. W 2016 r. ukazała się ich debiutancka płyta “Lucifer is Love” (Malignant Voices).

Podobne artykuły

Summer Dying Loud 2018 już niedługo!

Dominika Kudła

GWAR: 30,000 fanów nowymi potencjalnymi dawcami szpiku

Agata Laszuk

Eicca Toppinen z Apocalyptiki napisał muzykę opartą na próbkach DNA

Lena Knapik

Zostaw komentarz