Szwedzki zespół Sabaton
Strona główna » World of Tanks nawiązuje współpracę z Sabaton
INNE NEWSY

World of Tanks nawiązuje współpracę z Sabaton

Początkiem tegoroczne nagrody “Metal Hammer Golden Gods”. 12 czerwca 2017 – Wargaming ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie długofalowej współpracy z zespołem Sabaton. Wieczorem, w O2 Arena w Londynie, odbyła się 15 edycja wręczenia prestiżowych nagród “Metal Hammer Golden Gods”. Strategicznym partnerem imprezy jest Orange Amplification, a w tym roku do grona partnerów dołącza także Wargaming z “World of Tanks”. Zespół Sabaton wręczył nagrodę dla najbardziej przełomowej kapeli roku.

Dla Wargamingu i milionów graczy połączenie historii z muzyką to istotna kwestia w odbiorze gry jak kompletnej całości. Członkowie Sabaton są zapalonymi graczami w “World of Tanks” i grają w „czołgi” w wolnych chwilach między koncertami. Również wśród miłośników gry jest wielu fanów szwedzkiej grupy heavy metalowej. Tegoroczne Golden Gods to nie pierwszy występ Sabaton na tej imprezie. W 2011 to właśnie oni wygrali nagrodę dla najbardziej przełomowej kapeli roku, a w 2012 występowali przed zgromadzoną publicznością. W tym roku sami wręczą nagrodę, w kategorii w której zwyciężyli kilka lat temu.

To fantastyczne obserwować jak członkowie Sabaton biorą aktywny udział w World of Tanks,” mówi Max Chuvalov, marketing manager gry. „Wiemy, że zainteresowania naszych graczy wychodzą daleko poza samą rozgrywkę. Tą współpracą chcemy uczcić muzyczny talent wywodzący się z naszej społeczności, oraz fakt, że muzyka jest bardzo ważną częścią gry.

Historia to największe źródło inspiracji dla nas,” mówi Joakim Brodén, wokalista Sabaton. „Lubimy opowiadać historie, które wpłynęły na losy ludzkości. Wszyscy jesteśmy graczami World of Tanks i cieszy nas, że firma wychodzi poza ramę samej gry na wiele różnych sposobów. Cieszymy się, że możemy być tego częścią.

Fani “World of Tanks” i Sabaton mogą oczekiwać wielu niespodzianek związanych ze współpracą – warto więc regularnie sprawdzać co się dzieje w grze. I oczywiście słuchać metalu!

(inf. pras.)

Podobne artykuły

Reedycja czterech klasycznych albumów Kreator z lat ’90

Tomasz Koza

Enslaved i High on Fire zagoszczą w Polsce na dwóch koncertach w 2018 roku

Dominika Kudła

Crematory: nowy album już w przyszłym roku

Agata Laszuk

Nitro prosi fanów o wsparcie nowego albumu

Lena Knapik

Angelus Apatrida na jedynym koncercie w Polsce (2018)

Tomasz Koza

Thomas Gabriel Fischer (Triptykon) ofiarą napadu

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!