NEWSY PŁYTY

Zamów Rammstein: Paris na DVD i Blu-ray

Odtworzenie na taśmie filmowej rozmachu widowiska, jakim jest koncert Rammstein, to trudne zadanie. Uchwycenie tej niezliczonej ilości wrażeń i subtelnych detali, tak by widzowie mogli poczuć się częścią spektaklu nie jest proste. Zadaniem ekipy i reżysera jest stworzenie odczucia bliskości sceny i oddanie emocji, które unoszą się w powietrzu podczas show Niemców. Do tego oczywiście odpowiednio wysoka musi być jakość dźwięku. Koncertowy film “RAMMSTEIN: PARIS” spełnia te założenia.

Szwedzki reżyser Jonas Åkerlund odpowiadał za rejestrację dwóch koncertów zagranych – w czasie trasy “Made in Germany” – dla 17 tysięcy widzów w marcu 2012 roku w Palais Omnisports w Paryżu. W efekcie powstał film koncertowy – z 22 utworami z repertuaru Niemców – który nie tylko jest najlepszą rejestracją audiowizualną koncertowego show zespołu, ale też w pełni oddaje energię Rammstein na żywo.

Åkerlund pracował przy pamiętnych klipach takich artystów, jak: The Prodigy, Metallica, The Rolling Stones. Zasłynął ze sprawą nietypowych rozwiązań i efektów. W “Rammstein: Paris” czuć jego rękę od pierwszych sekund. W trackliście koncertu dostajemy przekrojowe spojrzenie na karierę zespołu – od “Wollt Ihr das Bett in Flammen sehen?” do “Spring in Paris” z “Liebe ist für alle da”.

Premiera Rammstein: Paris na DVD i Blu-ray już 19 maja. Poniżej możecie wybrać swój egzemplarz, który najbardziej Wam odpowiada:

Wydanie DVD
Wydanie DVD + 2CD
Wydanie Blu-ray
Wydanie Blu-ray + 2CD
Wydanie 2CD
Wydanie ekskluzywne, limitowane Box: 4 LP + 2 CD + Blu-ray

Podobne artykuły

Darkest Hour zagra w Polsce

Tomasz Koza

Sodom: nowy mini-album już w listopadzie

Dominika Kudła

Blaze Bayley na czterech koncertach w Polsce. Nowy album wkrótce w przedsprzedaży

Tomasz Koza

Zostaw komentarz