Hunter
Strona główna » Zapraszamy na koncert Hunter w Poznaniu
NEWSY WYDARZENIA

Zapraszamy na koncert Hunter w Poznaniu

Druga odsłony trasy koncertowej zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej “NieWolnOść”, której premiera odbyła się jesienią zeszłego roku. Album spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu Hunter.

Podczas koncertów będzie można usłyszeć jednak nie tylko premierowe utwory ale także przekrój poprzednich płyt. Będzie to ukłon dla wszystkich Fanów zespołu, żeby zarówno starsi jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

Nowa płyta ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzód w “hunterowskiej” wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.

Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.

Na płycie pojawiają się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie scenograficzno-oświetleniowej cała ta mieszanka nabierze jeszcze większej mocy.

5.03 Blue Note, Poznań
Godz. 20:00

Bilety:
45 pln Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, CIM, Rock Long Luck, Blue Note, Bilety24
50 pln w dniu koncertu
50 pln miejsca siedzące

Podobne artykuły

Septicflesh i Krisiun w kwietniu na dwóch koncertach w Polsce

Agata Laszuk

Ewakuacja podczas Rock Am Ring nie była spowodowana wyłącznie literówką

Lena Knapik

Jedne z najbardziej zadziwiających riderów kapel metalowych

Tomasz Koza

Podglądamy Helloween podczas prób do trasy “Pumpkins United”

Tomasz Koza

Szkocka policja “uratowała” metalowych obozowiczów, których wzięła za samobójców

Lena Knapik

Chthonic prezentuje teledysk zapowiadający nową płytę “Battlefields of Asura”

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!