Zgarnij bilet na Metalmanię i pomóż Weronice oraz Bartkowi

Tegoroczna edycja Metalmanii powoli zbliża się do celu. Festiwal odbędzie się 7 kwietnia jak na tradycję przystało w katowickim Spodku. W roli gwiazdy wieczoru zobaczymy występ kultowej formacji Emperor. Wszystkie szczegóły odnośnie imprezy możecie znaleźć na naszej stronie.

Dzięki uprzejmości organizatora – Metalmind Productions mamy dla Was bilety do rozdania!

Obecne do wygrania mamy 3 pojedyncze zaproszenia na festiwal. Chcemy je dobrze wykorzystać, dlatego w tym celu chcemy przeznaczyć zaproszenia na kolejny cel charytatywny. Tym razem postanowiliśmy pomóc uroczym dzieciakom, rodzeństwu – Weronice oraz Bartkowi, którzy chorują na rdzeniowy zanik mięśni – SMA1. Oboje w sumie ważą ok 27 kg…


Choroba, z którą się zmagają jest nieuleczalna i wciąż się rozwija. Można jednak temu zapobiec, do tego potrzebny jest bardzo drogi lek o nazwie NUSINERSEN (SPINRAZA) – jedna dawka kosztuje 388 tysięcy złotych, a potrzebnych jest ich aż 12! Po 6 na każde dziecko, co w przeliczeniu wynosi ok. 5 milionów złotych.

Więcej informacji możecie znaleźć m.in. na stronie zbiórki Siepomaga.pl, fanpage’u Weronika i Bartek -piękne umysły uwięzione w ciałach, a także w specjalnym wywiadzie przygotowanym przez Dawida “NaffNaffa” Rycąbela:

Poniżej szczegóły jak zdobyć bilety na Metalmanię 2018:

1. Udaj się na stronę fundacji: siepomaga.pl/weronikaibartek i wesprzyj cel dowolną kwotą w formie przelewu lub SMS.

2. Prześlij jako screen potwierdzenie przelewu lub wiadomość zwrotną sms. Pamiętaj, aby wszystkie wrażliwe dane, oprócz imienia i nazwiska zamazać.

3. Wasze zgłoszenia ślijcie na adres redakcja (małpa) metalnews.pl, oprócz wspomnianych screenów podajcie w treści imię i nazwisko, a w tytule maila wpiszcie “Dla Weroniki i Bartka – Metalmania 2018”.

4. Spośród wszystkich, którzy nadeślą poprawnie swoje zgłoszenia, wybierzemy trzy osoby, które nagrodzimy biletami na Metalmanię. Natomiast kolejne 3 osoby, otrzymają od nas najnowszą płytę Judas Priest pt. “Firepower”.

5. Na Wasze wiadomości czekamy do 25 marca do godziny 12:00. Wyniki podamy poniżej tego samego dnia.

Powodzenia!

WYNIKI KONKURSU – 25.03.2018:

Bilety na Metalmania otrzymują:

 • Wojciech Czyż
 • Anna Szpak
 • Andrzej Błaszczak

Płyty Judas Priest – Firepower otrzymują:

 • Tomasz Kopiec
 • Martyna Białas
 • Łukasz Górniak

Upewnij się, że nie ominą Cię najważniejsze artykuły, zapisz się do naszego Newslettera:


KOMENTARZE

 • PG
  7 marca 2018 | 14:21
  Link

  Dzięki za pomoc Bartkowi i Weronice.
  Jesteśmy warci tyle ile potrafimy pomóc potrzebującym.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *