Strona główna » Posłuchaj koncertowej wersji utworu “Shadowcult” z nowej płyty Possessed
WIDEO

Posłuchaj koncertowej wersji utworu “Shadowcult” z nowej płyty Possessed

W maju 2017 roku metalowym światem wstrząsnęła informacja o nawiązaniu przez Possessed współpracy z wytwórnią Nuclear Blast, co niechybnie oznaczało nagranie pierwszej od ponad trzech dekad płyty studyjnej kalifornijskich death metalowców. Wiadomo już, że krążek zatytułowany “Revelations Of Oblivion” ukaże się 10 maja.

Aktualnie w sieci pojawiło się nagranie prezentujące utwór “Shadowcult”, który znajdzie się na nadchodzącym albumie.

Co prawda piosenka zarejestrowana została podczas festiwalu Bloodstock Open Air w 2017 roku, co nie czyni jej świeżynką, jednak Nuclear Blast udostępnił ten materiał nie bez powodu. 666 limitowanych egzemplarzy “Revelations Of Oblivion” będzie zawierać dodatkową płytę DVD z całym koncertem.

Przy okazji nowej płyty pojawiają się nowe wywiady i po raz kolejny poruszana zostaje kwestia prywatnego życia wokalisty Jeffa Becerry.

Przypomnijmy, że w 1989 roku został napadnięty przez dwóch młodych napastników. Becerra stawił opór i nie oddał im pieniędzy. Wtedy bandyci wielokrotnie go postrzelili, a w następstwie odniesionych ran doszło do uszkodzenia kręgosłupa. Wokalista został sparaliżowany od klatki piersiowej w dół i musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Jak jednak twierdzi – na wózku porusza się dłużej, niż chodził, więc jest to już jego normą. Brzmi optymistycznie, ale zaraz po wypadku Jeffowi trudno się było odnaleźć w życiu. W jednej z ostatnich rozmów mówił:

Nie radziłem sobie. Zasadniczo próbowałem się zabić dragami i alkoholem. Mieszkałem sam przez pięć lat. Dostawałem tysiące maili, w których fani pytali się o nasz powrót. To zawsze gdzieś wisiało, ale chciałem jeszcze zrobić kilka innych rzeczy w życiu. Nie chciałem się obudzić w wieku 50 lat i pomyśleć, że jedyne, czym się zajmowałem, to granie satanistycznego death metalu. Zawsze trochę obawiałem się college’u, ale udało mi się zrobić studia. Ożeniłem się i jestem ojcem dwójki pięknych dzieci. Później się rozwiodłem i to był czas, kiedy zdecydowałem się przywrócić Possessed do życia.

Jeff Becerra
Possessed - Revelatons Of Oblivion, 2019
Possessed – Revelatons Of Oblivion, 2019

Lista utworów:

01. Chant Of Oblivion
02. No More Room In Hell
03. Dominion
04. Damned
05. Demon
06. Abandoned
07. Shadowcult
08. Omen
09. Ritual
10. The Word
11. Graven
12. Temple Of Samael

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Johnny Depp w najnowszym teledysku Marilyna Mansona (NSFW)

Lena Knapik

Obejrzyj najnowszy teledysk Metal Church

Lena Knapik

Premiera “The Stage” (wersja deluxe) AVENGED SEVENFOLD już 15 grudnia!

Tomasz Koza

Chthonic prezentuje teledysk zapowiadający nową płytę “Battlefields of Asura”

Lena Knapik

Phil Campbell and the Bastard Sons: premiera nowego EP i klipu

Tomasz Koza

Obejrzyj teledysk Black Label Society do piosenki „A Love Unreal”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz