Loud Krazy Love
Strona główna » Teaser „Loud Krazy Love”, filmu dokumentalnego o gitarzyście KoRn
NEWSY WIDEO

Teaser „Loud Krazy Love”, filmu dokumentalnego o gitarzyście KoRn


W miniony weekend miała miejsce premiera filmu „Loud Krazy Love”. Niekonwencjonalnego w swej formie dokumentu opowiadającego historię Briana „Heada” Welcha; współzałożyciela i gitarzysty KoRn, który opuścił zespół w 2005 roku w konsekwencji problemów natury osobistej.Niemal półtorej godzinny materiał został wyreżyserowany przez Treya Hilla i Scotta Mayo. Prace nad nim trwały ponad cztery lata i stanowią swoistą przepustkę do intymnego życia gitarzysty. W filmie znalazły się wywiady z rodziną Heada, członkami KoRn, a także niepublikowane wcześniej zakulisowe materiały związane z zespołem.

Brian „Head” Welch odszedł z KoRn w chwili, w której zaczęło przerastać go umiłowanie do narkotyków, pomieszane z narastającym w nim wewnętrznym zagubieniem. Punktem zwrotnym w jego życiu stał się moment narodzin córki. Tu początek ma droga ku nawróceniu gitarzysty oraz porzuceniu egoizmu; odnalezieniu nowego siebie.

Jak sam podsumowuje w kontekście filmu „Loud Krazy Love”:

„Żałuję wielu rzeczy w swoim życiu, które mogłem zmienić. Ale widząc moje życie z KoRn i z moją rodziną przedstawione na dużym ekranie mogłem dojrzeć, ile dobrego nadeszło po tych wszystkich porażkach i wewnętrznych upadkach. Nie ma słów, które oddadzą moją wdzięczność twórcom. Ten film uważam za naprawdę wyjątkowy i nie mogę się doczekać, aż reszta świata go zobaczy.”

Scott Mayo komentuje:


„Nie musisz być fanem KoRn, aby sympatyzować z Brianem i odczuć respekt wobec jego decyzji o poświęceniu sukcesu zawodowego na rzecz próby zostania dobrym ojcem.”

Trey Hill dodaje:

„Film opowiada o sposobie w jaki my, jako ludzie, potrzebujemy siebie nawzajem. Dlatego wierzę, ze każdy ojciec, matka czy nastolatek, który doświadczy tej historii, pojmie, że odczuwany przezeń ból ma swój sens, i że można przekuć go w coś innego. Odrodzenie jest możliwe, jeśli zawierzymy samych siebie ludziom, na którym nam zależy.”

Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Kadr z filmu „Loud Krazy Love”

Podobne artykuły

As I Lay Dying po dłuższej przerwie publikuje fragment nowego utworu

Dominika Kudła

Triggerfinger na trzech koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Guns N’ Roses grozi fanowi procesem za udostępnienie niepublikowanych nagrań

Mateusz Lip

Brutal Assault 2018: rozpiska godzinowa

Dominika Kudła

Odrażające szczegóły w sprawie Karla Logana oskarżonego o pedofilię

Agata Laszuk

Rob Halford ujawnia 10 ulubionych albumów metalowych

Tomasz Koza

1 komentarz

twójstary 9 maja 2018 at 10:04
0

Czy istnieje na tym świecie większy megaloman od tego pretensjonalnego imbecyla Heada?

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!