NEWSY WYDARZENIA

Masz Facebooka? Możesz wygrać karnet na Brutal Assault 2018


Organizatorzy Brutal Assault Festival przygotowali ciekawą akcję dla fanów festiwalu. Zmień swoje zdjęcie profilowe na Facebooku za pomocą specjalnej nakładki i walcz o karnet na BA!

Tak jak w przypadku poprzednich edycji, tak i w tym roku mamy możliwość wygrania karnetu na festiwal.

Wystarczy, że wzbogacimy swoje zdjęcie profilowe na Facebooku o specjalną nakładkę Brutal Assault 2018 i wkleimy link do naszego konta w odpowiednie miejsce na tej stronie internetowej. Wśród wszystkich osób które to zrobią, rozlosowany zostanie jeden karnet. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w poniedziałek 11 czerwca, tak więc zadbajcie o to, aby zmienić wasze zdjęcia przed końcem weekendu!

Tegoroczna edycja Brutal Assault odbędzie się w dniach 08-11 sierpnia, tradycyjnie już w Twierdzy Józefów w Czechach. Na pięciu scenach zaprezentuje się łącznie 130 zespołów. Wśród największych gwiazd znajdziemy taki tuzy jak Danzig, Gojira, Suicidal Tendencies, Behemoth, Sepultura, Ministry czy Paradise Lost.

Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie organizatora lub współpracującej z nim rodzimej agencji Knock Out Productions. Na oficjalnej stronie festiwalu znajdziecie też inne przydatne informacje, na przykład te dotyczące noclegów, a także zobaczycie zdjęcia z poprzednich edycji.

Brutal Assault to festiwal skupiający fanów szeroko pojętego ciężkiego grania, nie zamykający się jednak na konkretne gatunki.

W tym roku zobaczymy m.in. przedstawicieli sceny thrash metalowej, death i black metalowej, hardcore’owej, hard rockowej, metalu industrialnego, a nawet artystów grających muzykę elektroniczną. Gwarantujemy, że nikt nie wyjdzie z imprezy zawiedziony!

Podobne artykuły

Airbourne: opublikowano trailer nadchodzącego filmu dokumentalnego

Agata Laszuk

Clutch na jedynym koncercie w Polsce

Tomasz Koza

Ne Obliviscaris, Allegaeon i Virvum na wspólnych koncertach w Polsce

Tomasz Koza

2 komentarze

Tomek 6 czerwca 2018 at 11:57

Chyba tu aczkolwiek nie wiem?

Odpowiedz
Aleksander 8 czerwca 2018 at 00:01

Niech się uda, bo lubię uda

Odpowiedz

Zostaw komentarz