NEWSY WYDARZENIA

Slayer w Europie w 2019 roku?


O tym, że Slayer żegna się z fanami, wie już każdy. Finalny koncert pożegnalnej trasy zaplanowano na 8 grudnia br. Na liście znalazło się miejsce także dla Polski… Ale co potem? Czy legenda takiego pokroju naprawdę ma zamiar żegnać się tylko jedną serią koncertów?

Tanie płyty CD, winyle, DVD rock i metal10 czerwca na stronie Koncerty w Polsce pojawiła się wieść o powrocie Slayera do Europy latem przyszłego roku. Nie możemy powiedzieć, jakoby była to w pełni wiarygodna informacja… Ale faktem jest, że wiele podobnych prognoz się sprawdziło. Między innymi wieść o koncercie A Perfect Circle. Niedawno pisaliśmy też o spekulacji, jaka pojawiła się na wspomnianej stronie. Według niej headlinerem tegorocznego Headbanger’s Ball Tour ma być Machine Head. Zespół jest obecnie w trasie promującej „Catharsis”, której ostatni koncert będzie mieć miejsce 28 lipca. Dołączenie do line – upu grudniowych koncertów nie jest więc takie niemożliwe.

 

Slayer jest w pożegnalnej trasie od 10 maja.

Zespół poinformował świat o kresie kariery na początku roku. Klamrą zamykającą ostatnich 37 lat miała być pożegnalna trasa, której ostatnia data przypada na grudzień br. Nikt jednak nie mówił,  że po niej nie może być kolejnej. Ostatecznie świat metalu zna przypadki trwających latami pożegnań. Pytanie, jak długo będą się żegnać ojcowie thrash metalu?

Źródło: facebook.com / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

“So Far… So Good… So Megadeth”, książka o zespole już niebawem

Paweł Kurczonek

Mord’A’Stigmata przedstawia nowy album “Dreams of Quiet Places”. Posłuchaj pierwszego singla

Agata Laszuk

Sabaton i Akira Yamaoka tworzą nową ścieżkę dźwiękową i efekty do World of Tanks

Tomasz Koza

Zostaw komentarz