Image default
NEWSY PŁYTY

Reinfection powraca do gry!

Fani brutalnego podejścia do tematu powinni być zachwyceni.

Po wielu latach ciszy, pod skrzydłami Deformeathing Production powraca polska grupa Reinfection.

Zespół mający na świecie status legendy brutal death gore grinde’u. Znana z bezkompromisowego grania grupa ma w planach nie tylko wydanie we wrześniu nowego albumu. W ofercie pojawi się reedycja ich wyprzedanego do ostatniego egzemplarza, debiutanckiego albumu zatytułowanego “They Die For Nothing”. Krążek ten został wydany Stanach Zjednoczonych i od wielu lat pozostawał nieosiągalnym dla potencjalnych nabywców. Reedycja ukaże się już 29 czerwca 2018 roku.

Tanie płyty CD, winyle, DVD rock i metal

Reinfection powstał w 1994 roku. W roku 1998 własnymi siłami wydał w formie kasety demo “The Edge of Her Existence”.

Był to jeden z najbardziej ekstremalnych materiałów wydanych w tamtym okresie. W połączeniu z udanymi koncertami zapewnił grupie nie tylko opinię jednego z najbardziej brutalnych, ale i wysoką pozycję na rodzimej scenie. Dzięki temu wymieniany jest obok kapel takich jak Parricide, Damnable, Dead Infection, Yattering, Epitome czy Squash Bowels. Rok później panowie zdecydowali się dorzucić do pieca i wydali album studyjny zatytułowany “They Die for Nothing”, po którym nagranych zostało kilka splitów i krótszych wydawnictw.

Reedycja “They Die for Nothing” ukaże się w formie zamkniętej w jewelcase płyty CD. W takiej samej formie, w jakiej album został pierwotnie wydany na kasecie – bez miksu i masteringu. Zmianie uległa oprawa jedynie oprawa graficzna – albumowi podarowano bowiem nową okładkę i grubszą wkładkę, która liczyć sobie będzie 12 stron.

Jeśli mieliście plany dołączenia tego wydawnictwa do swojej kolekcji, możecie zamówić je już teraz w preorderze, zaś na platformie Bandcamp możecie posłuchać streamingu udostępnionego przez wytwórnię Deformeathing Production.

Reinfection - They Die for Nothing
Reinfection – They Die for Nothing

Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Posłuchaj pierwszego singla z najnowszego albumu Therion – “Beloved Antichrist”

Lena Knapik

The Prodigy headlinerem Capital of Rock 2017. Wolfmother po raz pierwszy w Polsce.

Tomasz Koza

Slayer zapowiada dodatkowe daty na swojej pożegnalnej trasie

Agata Laszuk

Zostaw komentarz