WYDARZENIA

Wielki powrót Mystic Festival w 2019!


Choć czas powoli zacierał wspomnienia związane z festiwalem Mystic Festival, a od jego ostatniej edycji upłynęło już sporo wody w Wiśle, mamy dla Was dobrą wiadomość – 2019 będzie rokiem jego powrotu! Już latem będziemy mieć okazję znów gościć na jednym z najbardziej interesujących festiwali rockowo-metalowych w Polsce.

Organizacja Mystic Festival będzie zasługą Mystic Production, Knock Out Productions i gdańskiego klubu B90, zjednoczonych pod sztandarem Mystic Coalition.

Będzie to festiwal tworzony przez zawodowców, którzy mimo tak poważnych ról pozostali przede wszystkim pasjonatami i fanami dobrych brzmień. Można więc z całą pewnością założyć, że czeka nas coś niezwykłego.

Jak mówi Michał Wardzała, szef Mystic Production i „ojciec” Mystic Festival:

Jestem niezmiernie zadowolony, że Mystic Festival wraca na koncertową mapę Polski. Po niezwykle udanych edycjach 2005/06 – Iron Maiden / Nightwish / Slayer – skupiliśmy się na działalności wytwórni jednak festiwal zawsze był z tyłu mojej głowy. Współpraca z Knock Out Productions i B90 otworzyła drogę do powrotu i myślę, że w takim składzie uda się nam stworzyć nową jakość i regularny festiwal.

Szef Knock Out Productions, Tomek Ochab:

Znam się z Michałem od kilkunastu lat, a od kilku namawiałem go do powrotu Mystic Festival. My jako Knock Out Productions również potrzebowaliśmy czasu i zaufanych partnerów, aby z pełną mocą zaangażować się w tak duży projekt, który miejmy nadzieję na stałe wpisze się do kalendarza festiwalowego w naszym kraju.

Arek Hronowski, szef klubu B90:

Każdy z nas osobno myślał o tym samym. Z Tomkiem łączy nas wieloletnia współpraca i świetna komunikacja. Michał już po pierwszym spotkaniu czuł się jak w domu. Dlatego B90 jest dumne, że może wnieść swój udział do tak wielkiego przedsięwzięcia. Polska potrzebuje dużego festiwalu z rockową i metalową muzyką. Jestem przekonany, że na przestrzeni kolejnych lat rozwiniemy wydarzenie do poziomu największych festiwali europejskich.

Szczegóły dotyczące dokładnej daty i cen biletów zostaną podane wkrótce.

Źródło: Facebook

Zostaw komentarz