Strona główna » Koncerty i festiwale 2019
2019

Koncerty i festiwale 2019

LUTY:

  • 09.02 – Acid Drinkers / Poznań – u Bazyla
  • 09.02 – Illusion / Wrocław – Stary Klasztor
  • 13.02 – Shining + Four Stroke Baron + Dreamarcher / Warszawa – Hydrozagadka
  • 14.02 – Shining + Four Stroke Baron + Dreamarcher / Wrocław – Pralnia
  • 19.02 – Uriah Heep + Turbo / Wrocław – A2
  • 20.02 – Uriah Heep + Turbo / Kraków – Studio
  • 21.02 – Uriah Heep + Turbo / Warszawa – Progresja
  • 22.02 – Uriah Heep + Turbo / Gdańsk – B90
  • 25.02 – Alestorm + Skálmöld, Bootyard Bandits / Kraków – Kwadrat
  • 26.02 – Alestorm + Skálmöld, Bootyard Bandits / Warszawa – Progresja
  • 27.02 – Alestorm + Skálmöld, Bootyard Bandits / Gdańsk – B90

MARZEC:

  • 02.03 – Transgresja / Będzin – Latawiec
  • 03.03 – KAT & Roman Kostrzewski / Gdańsk – Parlament
  • 05.03 – Gaahls Wyrd + Tribulaion, Uada, Idle Hands / Poznań – u Bazyla
  • 06.03 – Gaahls Wyrd + Tribulaion, Uada, Idle Hands / Warszawa – Proxima
  • 06.03 – Sanhedrin + Gatekeeper / Poznań – U Bazyla
  • 07.03 – Hunter + support / Bydgoszcz – Estrada
  • 08.03 – Hunter + Transgresja / Szczecin – Delta
  • 08.03 – KAT & Roman Kostrzewski / Poznań – u Bazyla
  • 09.03 – KAT & Roman Kostrzewski / Szczecin – Peron 5
  • 09.03 – Folk Metal Night: Radogost, Emerald Shrine, Runika, Dziewanna / Wrocław – Stara Piwnica
  • 09.03 – Hunter + Transgresja / Poznań – U Bazyla
  • 10.03 – Hunter + Transgresja / Gdynia – Ucho
  • 10.03 – Perturbator / Wrocław – Pralnia
  • 10.03 – Nocny Kochanek / Zamość – Kazamata Wschodnia
  • 12.03 – Overkill + Destruction, Flotsam And Jetsam, Meshiaak / Wrocław – A2
  • 14.03 – Hunter + support / Przemyśl – Fort XXII
  • 15.03 – Hunter + support / Rzeszów – Pod Palmą
  • 16.03 – Hunter + support / Wrocław – Stary Klasztor
  • 17.03 – Hunter + support / Kielce – Garaż
  • 15.03 – Korpiklaani + Turisas, Trollfest / Kraków – Kwadrat
  • 16.03 – Korpiklaani + Turisas, Trollfest / Warszawa – Progresja
  • 17.03 – Korpiklaani + Turisas, Trollfest / Gdańsk – B90
  • 20.03 – Korpiklaani + Turisas, Trollfest / Wrocław – A2
  • 21.03 – Hunter + Transgresja / Gomunice – Bogart
  • 22.03 – Hunter + support / Bielsko-Biała – RudeBoy
  • 22.03 – Nocny Kochanek / Chełm – Atmosfera
  • 23.03 – Nocny Kochanek / Krosno – Rock Club Iron
  • 23.03 – Bloodthirst, Deus Mortem, Temple Desecration, Warfist / Poznań – U Bazyla
  • 23.03 – Hunter + support / Zabrze – CK Wiatrak
  • 24.03 – Hunter + support / Kraków – Zet Pe Te
  • 24.03 – Acherontas / Wrocław – Wrocław – Liverpool
  • 25.03 – Acherontas, Inferno, Djevelkult, Occultum / Łódź – Magnetofon
  • 28.03 – Hunter + Transgresja / Lublin – Graffiti
  • 29.03 – Hunter + Transgresja / Warszawa – Progresja
  • 30.03 – Hunter + Transgresja / Białystok – Zmiana Klimatu
  • 31.03 – Hunter + support / Olsztyn – Andergrant
  • 31.03 – Deathcult, Luciferion / Łódź – Magnetofon
  • 30.03 – Incantation + Defeated Sanity, Skinned / Poznań – Klub u Bazyla
  • 31.03 – Incantation + Defeated Sanity, Skinned / Kraków – Kwadrat

KWIECIEŃ:

  • 01.04 – Incantation + Defeated Sanity, Skinned / Warszawa – Proxima
  • 04.04 – Battle Beast + Arion / Warszawa – Proxima
  • 05.04 – Battle Beast + Arion / Kraków – Kwadrat
  • 07.04 – Battle Beast + Arion / Poznań – Klub u Bazyla
  • 06.04 – Septicflesh + Krisiun, Diabolical, Science of Disorder / Poznań – u Bazyla
  • 07.04 – Septicflesh + Krisiun, Diabolical, Science of Disorder / Warszawa – Proxima
  • 13.04 – Marduk + Valkyrja / Zabrze – CK Wiatrak
  • 13.04 – Frontal Cortex + Cereus + Here On Earth / Katowice – Klub Faust
  • 14.04 – Nocny Kochanek / Iława – Iowa
  • 16.04 – Emmure + Rise of the Northstar, Alpha Wolf, Fit For A King, Obey The Brave / Warszawa – Proxima
  • 24.04 – Comeback Kid + No Turning Back, Jesus Piece, Sharptooth / Warszawa – Proxima
  • 24.04 – Black River / Kraków – Zet Pe Te
  • 26.04 – Black River / Poznań – u Bazyla
  • 26.04 – Imperial Triumphant + Mord’a’Stigmata / Kraków – Zet Pe Te
  • 26.04 – Cereus + Here On Earth / Kraków – Klub Sfera
  • 27.04 – Alcoholica, 4 Szmery / Zabrze – CK Wiatrak
  • 27.04 – Cereus + Radical Notion + Here On Earth / Wrocław – Klub Alive
  • 27.07 – Festiwal Mocnych Brzmień: Decapitated  / Świecie
  • 28.04 – Black River / Warszawa – Proxima
  • 29.04 – Cradle of Filth + The Spirit / Warszawa – Progresja

MAJ:

  • 05.05 – Vomitor + Slaughter Messiah / Łódź – Magnetofon
  • 05.05 – The Iron Maidens / Kraków – Kwadrat
  • 06.05 – The Iron Maidens / Warszawa – Proxima
  • 07.05 – The Iron Maidens / Gdańsk – B90
  • 08.05 – Mgła, Revenge, Doombringer / Poznań – U Bazyla
  • 09.05 – Mgła, Revenge, Doombringer / Gdańsk – B90
  • 10.05 – 12.05 – Into the Abyss Fest #4: Sólstafir, Mgła, Godflesh, Primordial / Wrocław – Zaklęte Rewiry
  • 10.05 – Mgła, Revenge, Doombringer / Warszawa – Progresja
  • 31.05 – Shining + Srd / Poznań – U Bazyla

CZERWIEC:

  • 03.06 – Arch Enemy + Death Angel / Wrocław – A2
  • 04.06 – Slayer + Behemoth / Arena Gliwice
  • 12.06 – Anthrax + Acid Drinkers / Wrocław – A2
  • 14.06 – Code Orange / Warszawa – Hybrydy
  • 18.06 – Kiss/ Warszawa – PGE Narodowy
  • 20.06 – Disturbed + Radioslam/ Warszawa – Torwar
  • 24.06 – The HU / Warszawa – Hydrozagadka
  • 25.06 – 26.06 – Mystic Festival / Kraków – Tauron Arena
  • 26.06 – The Amity Affliction + Crystal Lake + Cane Hill/ Poznań – U Bazyla

LIPIEC:

  • 12.07 – Carach Angren + Wolfeheart / Warszawa – Proxima
  • 12.07 – 13.07 – Prog in Park III / Warszawa – Progresja
  • 14.07 – Philip H. Anselmo & The Illegals / Warszawa – Progresja
  • 14.07 – Dying Fetus + Gutslit + Fetor/ Warszawa – Pogłos
  • 17.07 – God Is An Astronaut/ Wrocław – Zaklęte Rewiry
  • 21.07 – Jungle Rot + Une Misere / Warszawa – Pogłos
  • 21.07 – Scorpions / Gliwice – Arena Gliwice
  • 23.07 – Scorpions / Gdańsk – ERGO Arena
  • 23.07 – Combichrist + gość specjalny / Poznań – U Bazyla
  • 24.07 – Combichrist + gość specjalny / Warszawa – Proxima
  • 24.07 – Rammstein + Duo Jatekok/ Chorzów – Stadion Śląski
  • 26.07 – Neurosis + YOB + Kowloon Walled City / Warszawa – Progresja

SIERPIEŃ:

  • 01.08 – 03.08 – Pol’And’Rock Festival: Testament, Decapitated, Acid Drinkers i inni / Kostrzyn nad Odrą
  • 07.08 – 10.08 – BRUTAL ASSAULT 24 / Jaroměř (CZ) – Twierdza Josefov
  • 07.08 – Decapitated + Thy Art Is Murder + Letters From The Colony/ Poznań – U Bazyla
  • 17.08 – Niech Cisza Milczy / Pyskowice
  • 21.08 – Metallica + Ghost + Bokassa/ Warszawa – PGE Narodowy
  • 21.08 – Bury Tomorrow + Materia/ Warszawa – Hydrozagadka
  • 22.08 – Duff McKagan + Shooter Jennings/ Warszawa – Stodoła
  • 23.08-24.08 – Helliad Fest / Gdynia – Park Kolibki

WRZESIEŃ

  • 06.09 – 08.09 – Summer Dying Loud / Aleksandrów Łódzki – MOSiR
  • 07.09 – The Sixpounder/ Oleśnica – Oleśnica Rock Festiwal
  • 11.09 – Soen + The Price + Wheel / Kraków – Kwadrat
  • 12.09 – Soen + The Price + Wheel / Warszawa – Progresja
  • 13.09 – The Sixpounder/ Chorzów – Leśniczówka
  • 14.09 – The Sixpounder/ Stalowa Wola – Labirynt
  • 15.09 – The Sixpounder/ Przemyśl – Fort XXII
  • 17.09 – Der Weg Einer Freiheit + Downfall of Gaia / Wrocław – DK Luksus
  • 19.09 – The Sixpounder/ Płock – Rock ‘69
  • 20.09 – The Sixpounder/ Mrągowo – Ceglana
  • 21.09 – The Sixpounder/ Otwock – Smok
  • 22.09 – Misþyrming + Darvaza + Vortex of End/ Poznań – U Bazyla
  • 26.09 – Ecclesia Diabolica Baltica: Behemoth + Zeal & Ardor, Whoredom Rife, In Twilight’s Embrace / Wrocław – A2
  • 26.09 – Legendy Metalu: Kat & Roman Kostrzewski + Vader + Acid Drinkers + Quo Vadis/ Gdańsk – B90
  • 27.09 – Ecclesia Diabolica Baltica: Behemoth + Zeal & Ardor, Whoredom Rife, In Twilight’s Embrace / Poznań – MTP2
  • 27.09 – Legendy Metalu: Kat & Roman Kostrzewski + Vader + Acid Drinkers + Quo Vadis/ Warszawa – Progresja
  • 27.09 – The Sixpounder/ Gniezno – Młyn
  • 28.09 – Ecclesia Diabolica Baltica: Behemoth + Zeal & Ardor, Whoredom Rife, In Twilight’s Embrace / Katowice – Spodek
  • 28.09 – The Sixpounder/ Sulęcin – U BULKA
  • 28.09 – Legendy Metalu: Kat & Roman Kostrzewski + Vader + Acid Drinkers + Quo Vadis/ Wrocław – A2
  • 29.09 – Ecclesia Diabolica Baltica: Behemoth + Zeal & Ardor, Whoredom Rife, In Twilight’s Embrace / Warszawa – Expo XXI
  • 29.09 – Legendy Metalu: Kat & Roman Kostrzewski + Vader + Acid Drinkers + Quo Vadis/ Kraków – Studio

PAŹDZIERNIK:

  • 01.10 – Omnium GAtherum + Hamferd + Heidra / Poznań – U Bazyla
  • 04.10 – The Sixpounder/ Łomża – MDK DŚT
  • 05.10 – The Sixpounder/ Olsztyn – ANDERGRANT
  • 05.10 – Ecclesia Diabolica Baltica: Behemoth + Zeal & Ardor, Whoredom Rife, In Twilight’s Embrace / Gdańsk – B90
  • 06.10 – Ecclesia Diabolica Baltica: Behemoth + Zeal & Ardor, Whoredom Rife, In Twilight’s Embrace / Kraków – Tauron Arena
  • 06.10 – The Sisters of Mercy / Wrocław – A2
  • 07.10 – The Sisters of Mercy / Kraków – Studio
  • 11.10 – The Sixpounder/ Poznań – POD MINOGĄ
  • 12.10 – The Sixpounder/ Szczecin – Delta – Filia MCK
  • 13.10 – The Sixpounder/ Piła – Barka
  • 18.10 – The Sixpounder/ Częstochowa – Muzyczna Meta
  • 18.10 – Machine Head/ Gdańsk – B90
  • 19.10 – Machine Head/ Warszawa – Progresja
  • 19.10 – The Sixpounder/ Skarżysko-Kamienna – Semafor
  • 21.10 – Inter Arma / Warszawa – Pogłos
  • 22.10 – Heilung / Warszawa – Palladium
  • 23.10 – Hell Over Europe III: Aborted + Entomed A.D. + Baest/ Warszawa – Proxima
  • 25.10 – Cellar Darling/ Kraków – Zaścianek
  • 29.10 – Volbeat + Baroness + Danko Jones/ Warszawa – Torwar

LISTOPAD:

  • 02.11 – Kissin’ Dynamite + Blackrain / Warszawa – Hydrozagadka
  • 03.11 – Deströyer 666 + Dead Congregation + Nocturnal Graves + Inconcessus Lux Lucis / Kraków – Kwadrat
  • 08.11 – The Sixpounder/ Elbląg – Mjazzga
  • 09.11 – The Sixpounder/ Kościerzyna – Exodus
  • 09.11 – Sick Of It All + Comeback Kid + Cancer Bats / Kraków – Kwadrat
  • 09.11 – Jinjer / Warszawa  Hybrydy
  • 10.11 – Jinjer / Wrocław – Pralnia
  • 10.11 – Deströyer 666 + Dead Congregation + Nocturnal Graves + Inconcessus Lux Lucis / Warszawa – Proxima
  • 11.11 – Beast In Black + Myrath / Wrocław – Pralnia
  • 12.11 – Sacred Reich + NIGHT DEMON / Warszawa – Proxima
  • 13.11 – Sacred Reich + NIGHT DEMON / Kraków – Kwadrat
  • 13.11 – Amenra + E-L-R + YLVN/ Wrocław – Zaklęte Rewiry
  • 14.11 – Amenra + E-L-R + YLVN/ Warszawa – Progresja
  • 15.11 – The Sixpounder/ Łódź – Magnetofon
  • 16.11 – The Sixpounder/ Warszawa – Voodoo
  • 16.11 – Tides From Nebula / Wrocław – Pralnia
  • 19.11 – Queensrÿche + Firewind / Kraków – Kwadrat
  • 21.11 – Insomnium + The Black Dahlia Murder + Stam1na / Kraków – Kwadrat
  • 22.11 – Insomnium + The Black Dahlia Murder + Stam1na / Wrocław – Pralnia
  • 22.11 – Powerwolf + Gloryhammer / Gdańsk – B90
  • 22.11 – The Sixpounder/ Słupsk – Motor Rock Pub
  • 23.11 – Leprous + The Ocean + Port Noir / Wrocław – Zaklęte Rewiry
  • 23.11 – Alter Bridge + Shinedown + The Raven Age/ Warszawa – Hala Bemowo
  • 23.11 – The Sixpounder/ Bydgoszcz – MCK
  • 23.11 – Annihilator / Kraków – Kwadrat
  • 24.11 – Annihilator / Warszawa – Proxima
  • 24.11 – Powewolf + Gloryhammer / Wrocław – A2
  • 24.11 – Moonspell + Rotting Christ / Kraków – Kwadrat
  • 24.11 – The Sixpounder/ Gdańsk – Wydział Remontowy
  • 25.11 – Moonspell + Rotting Christ / Warszawa – Progresja
  • 25.11 – Powerwolf + Gloryhammer / Kraków – Studio
  • 25.11 – The Sixpounder/ Hard Rock Pub Pamela
  • 26.11 – Moonspell + Rotting Christ / Gdańsk – B90
  • 28.11 – Frontside + Mentor + Hostia / Kraków – Zaścianek
  • 29.11 – Frontside + Mentor + Hostia / Bielsko-Biała – Rude Boy
  • 29.11 – The Sixpounder/ Legnica – Spiżarnia
  • 30.11 – Frontside + Mentor + Hostia / Wrocław – DK Luksus
  • 30.11 – Tides From Nebula / Kraków – Kwadrat
  • 30.11 – The Sixpounder/ Gorzów Wielkopolski – C-60

GRUDZIEŃ

  • 05.12 – Frontside + Mentor + Hostia / Łódź – Magnetofon
  • 06.12 – Frontside + Mentor + Hostia / Poznań – Pod Minogą
  • 06.12 – The Sixpounder/ Sandomierz – Lapidarium
  • 07.12 – The Sixpounder/ Krosno – Rock Klub Iron
  • 07.12 – Frontside + Mentor + Hostia / Gdańsk – Drizzly Grizzly
  • 08.12 – Cult Of Luna + Brutus + A.A.Williams/ Warszawa – Progresja
  • 08.12 – The Sixpounder/ RZESZÓW – Vinyl
  • 10.12 – Eluveitie + Lacuna Coil + Infected Rain / Kraków – Kwadrat
  • 11.12 – Eluveitie + Lacuna Coil + Infected Rain / Warszawa – Progresja
  • 12.12 – Frontside + Mentor + Hostia / Warszawa – Pogłos
  • 12.12 – Northlane + Silent Planet + Void of Vision/ Warszawa – Proxima
  • 12.12 – The Sixpounder/ Bielsko-Biała – RudeBoy
  • 13.12 – Frontside + Mentor + Hostia / Toruń – Dwa Światy
  • 13.12 – The Sixpounder/ Kraków – Zaścianek
  • 14.12 – The Sixpounder/ Żagań – Elektrownia
  • 15.12 – Hellhammer: Triumph of Death + Furia + Dodheimsgard + Bölzer + Blaze of Perdition + Matterhorn / Warszawa – Progresja

Podobne artykuły

Premiery płytowe 2019

Redakcja

3 komentarze

Przemek 29 stycznia 2019 at 10:56

A gdzie gliwicki Slayer?

Odpowiedz
Tomasz Koza 29 stycznia 2019 at 16:19

Już jest. Staramy się stopniowo uzupełniać wydarzenia. 🙂

Odpowiedz
Dacio 7 sierpnia 2019 at 19:52

A gdzie MATERIAFEST? 31 Sirpień – SZCZECINEK

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!