Mystic Festival 2020
Strona główna » Mystic Festival 2020 – Judas Priest pierwszym ujawnionym wykonawcą
FESTIWALE

Mystic Festival 2020 – Judas Priest pierwszym ujawnionym wykonawcą

Niewiele festiwali potrafi powrócić po latach przerwy w stylu tak wielkim, w jakim powrócił Mystic Festival. W dniach 25-26 czerwca 2019 roku na dwóch scenach w krakowskiej Tauron Arenie zagrało 28 zespołów – między innymi King Diamond, Testament, Trivium, Emperor, Slipknot, Amon Amarth, Sabaton czy Within Temptation.

Nietrudno było zauważyć, że organizatorzy – połączone siły wytwórni Mystic Production, Knock Out Productions oraz gdańskiego klubu B90 – postarali się o różnorodny stylistycznie line-up. Dzięki ich wysiłkowi i doświadczeniu każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie, a samo wydarzenie z miejsca stało się jednym z najbardziej interesujących wydarzeń na festiwalowej mapie Polski.

Mystic Festival 2020
Mystic Festival 2020

Czy Mystic Festival 2020 odniesie jeszcze większy sukces?

Następna edycja, na którą wielu czeka z wielką niecierpliwością, odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2020 roku w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W ciągu dwóch dni będziemy mogli zobaczyć w akcji 30 zespołów, które przejmą trzy zapewnione przez organizatorów sceny i udowodnią fanom pod nimi zgromadzonym, że warto było przebyć dla nich nierzadko długą drogę. Bilety Blind Bird dostępne są już teraz w cenie 419 zł na oficjalnej stronie Mystic Festival.

Kto zagra jako pierwszy headliner Mystic Festival 2020?

Line-up przyszłej edycji jest pilnie strzeżonym sekretem, jednak dziś organizatorzy zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy. Pierwszym oficjalnie ogłoszonym zespołem, który zagra na Mystic Festival 2020 jest JUDAS PRIEST!

Organizatorzy w jednym z postów na festiwalowym fanpage’u stwierdzili, że koniec jest bliski. Cóż… wygląda na to, że mieli rację.

Podobne artykuły

Do Mystic Festival 2020 dołącza aż 9 nowych zespołów!

Szymon Grzybowski

Wacken Open Air 2020 ogłasza pierwszych wykonawców, w tym Judas Priest i Mercyful Fate

Bartłomiej Pasiak

Venom Inc. headlinerem Rock&Rose Fest w Kutnie

Szymon Grzybowski

Avatar na Pol’and’Rock Festival 2019

Tomasz Koza

Metal Mine Festival już 24 sierpnia w Wałbrzychu! Asphyx headlinerem festiwalu

Mateusz Lip

Drownfest powraca po trzech latach przerwy

Bartłomiej Pasiak

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!